Блог myshketer

 • Чернігів потребує кольорів! + 4'R

  14 Июня 2014 15:45 2 4316
    Розфарбовування жилих будинків і кварталів правильний шлях до змін у місті. Дизайн міста, його зовнішній вигляд суттєво впливають на сприйняття міста як гостями, так і показує патріотизм самих мешканців.
  Світова практика нових підходів до дизайну міст показує, що там де в сірих кварталах з’являються кольори та художні образи, люди починають більше часу проводити на вулиці, спілкуватися між собою, в результаті чого покращується морально-психологічний фон району та зрештою зменшується рівень злочинності. 

  ____


  Подібні проекти вже реалізовуються і в українських містах. Так, в Одесі в минулому році за сприяння місцевої влади був реалізований конкурс «Новий образ улюбленого міста». Тоді для нанесення на стіни будинків було відібрано 10 найкращих робіт місцевих вуличних художників. До речі, контроль і всебічне сприяння при цьому над ...
 • Запрошення. Майдан: Обговорення плану дій чернігівців на 2014 рік + 1'R

  31 Января 2014 09:37 12 4529
       Запрошуємо чернігівців на обговорення та формування плану дій для чернігівського Майдану в 2014 році. Відставка Азарова і можливе скасування законів від 16 січня не дають нам підстав розслаблятись, тож мусимо готуватись до затяжної і системної боротьби.
           
  План, запропонований Демократичним Альянсом (plan2014.org) включає в себе три напрями:

  Перший напрям: ГРОШІ.
  Ціль: підірвати фінансову стабільність режиму.
  Завдання: зупинити крадіжки, заблокувати награбоване, зменшити прибутки

  Другий напрям: СИЛОВИКИ
  Ціль: послабити лояльність працівників силових структур до Януковича.
  Завдання: просвітництво, персоналізувати відповідальність, покарати винних

  Третій напрям: Електорат Януковича і ПР
  Ціль: скоротити підтримку Януковича і Партії регіонів ...
 • АКЦІЯ: Я ОБИРАЮ ЄС! + 1'R

  21 Ноября 2013 08:34 21 5113
  АКЦІЯ: Я ОБИРАЮ ЄС! Закликаємо чернігівців вийти і засвідчити свій вибір на користь європейської інтеграції.


  Чому? Бо Янукович надто захопився власними дивідендами, забувся, що Україна не його власність, а мільйони українців однозначно обирають ЄС. Він торгує нашими долями, ставить під ризик наш вибір, бо ми мовчимо.

  Вийти на центральні площі міст – це наш спосіб сказати собі і світу, що українці не лише зробили вибір, але й гідні його. Прийти на акцію підтримки Угоди – це моральний крок для кожного з нас. Вийти на площу і сказати "Я обираю ЄС!" – це те небагато, що може зробити кожен!

  Акція в Чернігові пройде у вигляді ряду цікавих паралельних активностей:
  1) фотовиставки чернігівців"Чому я обираю ЄС" та " З чим позитивним я асоціюю ЄС";
  2) Колективного підписання угоди про асоціацію на вел ...
 • Запрошуємо на обговорення "Яким має бути громадський транспорт Чернігова?" + 4'R

  13 Ноября 2013 22:21 9 4598
  В рамках проекту Демократичного Альянсу ICity: Чернігів дружній до тебе заплановано обговорення на тему: "Яким має бути громадський транспорт Чернігова?".
  Обговорення буде проходити у форматі невимушеного спілкування, де всі бажаючі зможуть висловити своє бачення та ідеї на задану тему.

  Метою обговорення є актуалізувати та викристалізувати бачення чернігівців щодо того, на якому громадському транспорті вони хочуть їздити.

         Під час обговорення заплановано включення представника Трамвайно-тролейбусного управління Вінницької міської ради, який поділиться досвідом реформування транспортної мережі Вінниці та зможе відповісти на запитання учасників.
         Обговорення проходитиме в четвер 14 листопада в приміщенні прес-клубу «Чиста політика» по вул. Полуботка 6а, початок о 18:30.
  ...
 • Запрошуємо всіх бажаючих на недільний перегляд фільму про дизайн міст + 2'R

  11 Октября 2013 12:34 3 4358
  Друзі, колеги і просто незнайомі люди:) - запрошуємо всіх бажаючих на недільний перегляд фільму (Urbanized (2011)) про містобудування, дизайн і прийняття управлінських рішень щодо міст.


  Urbanized – це повнометражний документальний фільм про проектування міст, який висвітлює проблеми та стратегії міського дизайну за участю провідних архітекторів, планувальників, політиків, будівничих та стратегів. Більше половини світового населення сьогодні живе на міських територіях, і 75% відсотків людей до 2050 називатиме місто своїм домом. Але в той час, коли деякі міста переживають свій вибуховий ріст, інші зменшуються і втрачають свою красу.

  Пропонуємо разом подивитись 85-хвилинний фільм і потім обговорити побачете. Поговоримо як на прикладі кращих світових практик зробити наш Чернігів гарнішим, зеленішим та більш комфортним для життя - в цілому - містом дружнім до людини:). ...
 • Мільйони, які щороку «закопуються» в чернігівський асфальт + 3'R

  6 Октября 2013 23:38 3 4603
            В 2013 році Чернігівська міська рада запланувала витратити 7387,1 тис. грн. на поточні і капітальні ремонти доріг.
  Комунальне шляхобудівне підприємство (КШБП) в цьому році має відремонтувати дороги на 3096 тис. грн. по 46 чернігівським вулицям, загальною площею 12832 кв. м. Тобто поточний ремонт вулично- дорожньої мережі КШБП обходиться чернігівським платникам податків – в 241 гривень за 1 кв. м.
  Згідно графіку поточного ремонту, ремонт доріг мав закінчитись ще в червні. Як приклад, мало бути відремонтовано 70 кв. м на Ріпкінській, але в якому жахливому стані знаходиться зараз дорога, можна перевірити біля мосту при в'їзді в мікрорайон «Подусівка». Гарантійний термін поточного ремонту згідно щорічно підпісуваного договору - один рік, що дуже вигідно. Кожного року зручно списувати мільйони на ремонти доріг.
  Київська будівельн ...
 • Кредити – владі, виплачувати – громаді або «безпрограшні» позики в чернігівське ЖКГ + 9'R

  28 Сентября 2013 21:49 29 4568

             На чергову 33-тю сесію Чернігівської міськради виноситься проект рішення про надання дозволу підприємствам ЖКГ міста на отримання кредитів на загальну суму 100 млн.грн. під 24% річних. Кредити видаються під заставу майна територіальної громади. А чим його віддавати - поки невідомо.
  Господарники в стінах Чернігівського міськвиконкому беручи приклад з Президента України Януковича беруться «покращувати» все і одразу. Для цього заплановано проведення капітального та поточного ремонту внутрішньоквартальних проїздів, інженерних мереж електро-, водо-, теплопостачання, стиків стінових панелей, також чиновники задумали реконструювати вулично-дорожні мережі та мережі зовнішнього освітлення.
  Ідея на перший погляд гарна, але не тоді коли врахувати чернігівські реалії. 100 млн.грн. під 24% річних на три роки – це 2,8 млн.грн. щомісячно т ...
 • Увага! ДемАльянс оголосив винагороду в 50 тисяч за мера-корупціонера + 1'R

  22 Апреля 2013 17:18 32 4550
   
  Політична партія Демократичний Альянс оголосила винагороду 50 000 гривень тому, хто доведе корупцію мера свого міста. Сміливцям, які виступлять проти мерів-корупціонерів, партія надасть інформаційну та організаційну підтримку.

  Як зазначає голова партії Василь Гацько – це безпрецедентний крок у боротьбі з корупцією в Україні.
  “Вперше за “голову” корупціонера оголошена публічна винагорода. Розпочинаємо з мерів, оскільки їх корупційна діяльність найбільше відчувається мешканцями міст. Ми плануємо змінити українську практику, коли за гроші громадян чиновники живуть на широку ногу. Сподіваємося, що оголошена нами винагорода допоможе покарати корупціонерів”, - сказав лідер Демократичного Альянсу Василь Гацько.
  Ті, хто знайде сили довести мера-корупціонера до суду, отримуватимуть обіцяну винагороду після відповідного вироку.

  &l ...
 • Акция "Защити Чернигов от незаконных застроек" + 2'R

  24 Декабря 2012 11:50 6 4248
          26 декабря 2012г. состоится мирная акция протеста против систематических застроек зеленых зон и детских площадок Чернигова.
            Очередным примером такой застройки является неправомерное строительство АЗС по адресу ул. Шевченко 160-б.
  Срок аренды участка ЧП «Кристалл» закончился еще в сентябре этого года. Забор продолжает стоять и охранник в «будке» просто живет на земле, которая принадлежит городу.
  Видео обращение жителей Бобровици к черниговцам –

             Жители микрорайона Бобровица уже устали от посещений кабинетов чиновников в течение полугода. Люди устали просить - пора требовать!

  Акция протеста состоиться 26 декабря у стен Черниговского городского совета в 9:30
  (г. Чернигов, ул. Магистрацкая 7). Приглашаем всех неравнодушных жителей города! ...
 • Заява голови Демократичного Альянсу щодо участі у виборах-2012 + 2'R

  13 Августа 2012 15:21 0 1867
  Друзі, я дякую всім хто був разом з нами в процесі першого публічного збору коштів на заставу для участі у виборах. Саме ваша підтримка і віра дозволили досягнути нам неймовірного результату: ми зібрали 490 723,38 гривень. Нашими спонсорами стали понад 1000 українських громадян. Ми створили прецедент і довели, що в Україні може з’явитися фінансово незалежна від олігархів партія.
  Кожна надана Демократичному Альянсу гривня підтримки для нас є безцінним проявом довіри. Чинні політики про таке і не мріють. Ні мільйонні статки, ні влада ніколи не дадуть їм те, що здобули ми: щиру підтримку українців. І це найкращий доказ того, що ми на правильному шляху.
  На жаль, зібраних коштів недостатньо на заставу для участі у виборах, тому Демократичний Альянс не братиме в них участі. За останні два тижні команда ДемАльянсу отримала дуже багато пропозицій від заплямованих політиків, представників олігархів, влади і опозиції «допомогти» нам. Але на всі ці пропозиції ми ві ...
  Метки:
Страница: 1 2      | следующая