Блоги

 • Блог MenaVideoВечірній дріфт у центрі Мени 0'R

  MenaVideo 3 2144

  Невідомий водій влаштував дріфт пізно увечері в центрі Мени.     ...

 • Блог MenaVideoЧудо-творожок 0'R

  MenaVideo 2 3386

  Дивний творог продається у салтівському магазині м. Мена    


        G M T     Определить язык Азербайджанский Албанский Английский Арабский Армянский Африкаанс Баскский Белорусский Бенгальский Бирманский Болгарский Боснийский Валлийский Венгерский Вьетнамский Галисийский Греческий Грузинский Гуджарати Датский Зулу Иврит Игбо Идиш Индонезийский Ирландский Исландский Испанский Итальянский Йоруба Казахский Каннада Каталанский Китайский (Упр) Китайский (Трад) Корейс  ...

 • Блог MenaVideoБрехня під аплодисменти. 0'R

  MenaVideo 1 3369

  Подивившись відео концерту, який відбувя в Менському районному будинку культури 19 лютого, я був дуже вражений отією брехнею, яка говориться прямо зі сцени.

  А ще більше вразило, як глядачі аплодують цій брехні. Було пряме звинувачення відділу освіти і директорів шкіл у послабленні патріотизму у школах. Це могла сказати людина, яка або не знає що робиться у школах, або ж потрібно було, щоб це прозвучало із сцени для впитування інформації масами. Ніхто ж перевіряти не буде.

  Прошу до уваги відео про послаблений патріотизм у школах.  Ссилка на повну версію концерту  в описі під відео.

    ...

 • Блог MenaVideoВідкриття інформаційного туристичного центру у м. Мена 0'R

  MenaVideo 0 3736

  У м. Мена відкрито інформаційний туристийний центр.


    ...

 • Блог OperatorДемократ Трегубенко збирається ловити неугодних (відео) + 2'R

  Operator 6 5149


  І сміх, і гріх...
  Справжній демокг'ат!
    ...

 • Блог LeenaЧто может быть проще и гуманнее, чем накормить голодного? 0'R

  Leena 5 4038

  Величие Нации и степень ее духовного развития можно определить по тому, как эта Нация обращается с животными.
  Махатма Ганди

   "ЗООШАНС"-помощь бездомным животным в Чернигове!
  ПРОШУ ПЕРЕПОСТ.
  От одного из наших волонтеров поступило предложение всем миром помочь Менскому зоопарку. Зоопарки и цирки- это зло. Животные должны жить в естественной среде. А мы туда ездить на экскурсии, как в Африке.Но в Менском, в частности, находятся животные, которые были травмированы или каким-то другим образом попали в беду. И они уже там есть. И им там не может быть хорошо, какие бы ни были заботливые смотрители, если все время хочется кушать.
  15 гривен-проезд на маршрутке в одну сторону, 20 грн - билет в зоопарк, и дальше кому что подскажет его фантазия - рюкзаки с едой( овощи, фрукты, сухофрукты, крупы, сухари, батоны...), деньги на мясо для хищников, ...В принципе- никто ни к кому не привязан и никто никому ничего не обязан. Но можно договориться  ...

 • ДемократіяМерські обличчя. + 1'R

  tregube 15 2599


  Кияни пишаються своїм Космонавтом, харківчани - Гепою, чернігівці - тойотнутим Соколовим, а чим меняни гірші?
  Коли буде проводитися конкурс на найкращого в Україні мера, ми обов'язково виставимо свого брехуна і клоуна Федора Фесюна.
  Втім, дивіться відеосюжет з сайту Нашого слова.


    ...

 • Демократія Посадовці. 0'R

  tregube 2 3271


  Сподіваюся, комусь буде цікаво послухати про процеси реформування медицини. Але матеріал про відношення посадовців до існуючих проблем і своєї ролі в суспільстві.

  Про те, як працює народний депутат Олег Ляшко, я вже писав – «Олег Ляшко спілкується з людьми. Відео.».

  В доданому до цього матеріалу відео ви можете побачити як депутат обласної ради Петро Хомрач «заводиться з пів-оберту», коли прохаю прокоментувати те, що безпосередньо стосується його професійної діяльності – реформування медицини.

  Від спілкування з цими двома посадовцями залишається дуже гарне враження. Найперше – їх цікавлять проблеми суспільства і вони дуже охоче їх обговорюють з суспільством та намагаються здійснити покращення.

  Дещо інше враження склалося від спілкування з начальником обласного Управління з надзвичайних ситуацій Чернігівської ОДА В’ячеславом Ригою та першим заступником голови М  ...

 • ДемократіяОлег Ляшко спілкується з людьми. Відео. + 1'R

  tregube 9 2776  Олег Ляшко спілкується з людьми в м.Мені під час проведення Троїцького ярмарку 03.06.2012 р.

  Майбутня успішна політика, це спільна політика всієї нації, а не антагонізм зверхніх «небожителів» і нікчемного населення. Олег Ляшко повсякденно відкрито і щиро спілкується з людьми – це перша ступінь єдності суспільства. Таке враження, що як сам пан Олег, так і його команда Радикальної партії не ділять суспільство і відштовхують конкурентів, а навпаки – намагаються об’єднати людей і різні політичні сили. Дуже хотілося б, щоб й всі інші діяли так само, але, на жаль, стереотипи радянського мислення дуже багатьом не дозволяють бути сучасними політиками.

  Хтось скаже, що я піарю Ляшка. Неправда, я піарю ту політику, котра веде до розвитку суспільства, держави і добробуту українців.

  До речі, є всі підстави сподіватися, що з кожним днем діяльність пана Олега і його команди буде вдосконалюватися, ал  ...