• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Олександр Ломако » "Я сподівався, що у них вистачить клепки не називати такі абсурдні цифри"


реклама

"Я сподівався, що у них вистачить клепки не називати такі абсурдні цифри"

18 Мая 2008 23:08   Просмотров: 3185
Метки: великі українці, шевченко, ярослав мудрий, бандера, кіпіані
Цю фразу сказав Вахтанг Кіпіані в інтерв'ю, яке я брав у нього для сайту Город. На наступному тижні скорочена версія буде опублікована в чернігвських газетах. Почитати інтерв'ю і прокоментувати ви можете тут. Коментарі, на які хочете моєї відповіді залишайте тут. 

До-речі, вже давним давно не брав повноцінного інтерв'ю, хоча дуже люблю цей жанр. Так само, як давно не бачив якісних інтерв'ю в чернігівській пресі. На жаль...

Але річ не в цьому. Мова зараз про проект "Великі Українці". Не знаю, як хто ставився до нього, але я слідкував з першого дня до фінальної передачі. Сам голосував, інших закликав, організував їх візит в Чернігів. 14 грудня в нашому місті стояв намет, де всі голосували, а ми з Кіпіані провели дві зустрічі зі студентами.
Коли почалася фінальна програма я спочатку зрадів - лідирує Ярослав Мудрий! Звісно, краще б Шевченко, але я не дуже хотів перемоги Бандери. Хоча знаю справжню його історію, хоча поважаю цю історичну постать і сам в чомусь вважаю себе "бандерівців".
Але коли країна побачила цифри... Пробачте, але "не верю", як казав класик. Після фільму про Ярослава (він був останнім) він так і лишився четвертим. Тобто, мав менше Шевченка. Як за нього змогли проголсувати за 2 дні більше півмільйона? Ніяк!

Виходить, була поставлена ціль просто не дати виграти Бандері. Чому обрали саме Ярослава, а не Тараса? Відповідь шукайте в сусідній країні, де реалізується аналогічний проект. Банально, тупо і по-хамськи.

Я проти будь-яких фальсифікацій. Я ніколи не поважатиму людину, яка фальсифікує вибори, хоч яка ціль стоїть перед нею. Бо вибір людей - для мене святе. Тому я не можу спокійно сприймати те, що відбулося. Ситуація досить детально описана в матеріалі.

Хочу щоб всі знали - насправді, Великим Українцем № 1, за резульатом комерційного шоу-проекту став Степан Андрійович Бандера, лідер Організації Українських націоналістом. Подобається це комусь, чи ні. Мені не подобається, але я визнаю лише ці результати.
Добавить в: