• Брухт ДальнобойСервис


реклама

Блоги

 • Блог VinnyQuo vadis? + 1'R

  Vinny 5 2917

  Как сообщают наши СМИ, вечером 1 января в центре Киева состоялось факельное шествие в честь 105-летия со дня рождения руководителя ОУН Степана Бандеры. Марш организовало ВО "Свобода".
  Очень хотелось бы ошибаться, но как говорится "найдите десять отличий"

  А вообще, всех с наступившим Новым годом. Добра, мира и любви!

    ...

 • Блог Valeriy_LitovchenkoОбъективность 0'R  Фотка зацепила. Нашел на российском сайте. Здесь //www.libo.ru/libo4204.html. Ни к чему не привязываюсь, просто оценил объективность автора
    ...

 • Олександр ЛомакоСьогодні річниця проголошення Акту відновлення Української держави! 0'R

  OLomako 59 5486

  30 червня 1941 року в окупованому німецькими військами Львові було проголошено Акт відновлення Української держави.
  Здійснений Українськими Національними Зборами, що складалися з представників національного руху, за підтримки членів оунівських похідних груп та вояків батальйону «Нахтігаль».

  Збори створили уряд — Українське Державне Правління — на чолі з Ярославом Стецьком, дещо пізніше було організовано верховний державний орган — Українську Національну Раду, яку очолив колишній голова уряду ЗУНР Калевицький.

  30 червня 1941 р. в будинку «Просвіти» у Львові було проголошено Акт відновлення Української Держави. На башті Князівської гори було піднято національний прапор. Львівська радіостанція повідомила про Акт населення України і передала благословіння митрополита Андрія Шептицького з цієї нагоди.

  На цій події були присутніми понад 100 чільних представників зі всієї України, а також представник УГКЦ   ...

 • Олександр Ломако"Я сподівався, що у них вистачить клепки не називати такі абсурдні цифри" 0'R

  OLomako 17 3173

  Цю фразу сказав Вахтанг Кіпіані в інтерв'ю, яке я брав у нього для сайту Город. На наступному тижні скорочена версія буде опублікована в чернігвських газетах. Почитати інтерв'ю і прокоментувати ви можете тут. Коментарі, на які хочете моєї відповіді залишайте тут. 

  До-речі, вже давним давно не брав повноцінного інтерв'ю, хоча дуже люблю цей жанр. Так само, як давно не бачив якісних інтерв'ю в чернігівській пресі. На жаль...

  Але річ не в цьому. Мова зараз про проект "Великі Українці". Не знаю, як хто ставився до нього, але я слідкував з першого дня до фінальної передачі. Сам голосував, інших закликав, організував їх візит в Чернігів. 14 грудня в нашому місті стояв намет, де всі голосували, а ми з Кіпіані провели дві зустрічі зі студентами.
  Коли почалася фінальна програма я спочатку зрадів - лідирує Ярослав Мудрий! Звісно, краще б Шевченко, але я не дуже хотів п  ...