• Брухт ДальнобойСервис


реклама

Блоги

 • Олександр Ломако"Я сподівався, що у них вистачить клепки не називати такі абсурдні цифри" 0'R

  OLomako 17 3185

  Цю фразу сказав Вахтанг Кіпіані в інтерв'ю, яке я брав у нього для сайту Город. На наступному тижні скорочена версія буде опублікована в чернігвських газетах. Почитати інтерв'ю і прокоментувати ви можете тут. Коментарі, на які хочете моєї відповіді залишайте тут. 

  До-речі, вже давним давно не брав повноцінного інтерв'ю, хоча дуже люблю цей жанр. Так само, як давно не бачив якісних інтерв'ю в чернігівській пресі. На жаль...

  Але річ не в цьому. Мова зараз про проект "Великі Українці". Не знаю, як хто ставився до нього, але я слідкував з першого дня до фінальної передачі. Сам голосував, інших закликав, організував їх візит в Чернігів. 14 грудня в нашому місті стояв намет, де всі голосували, а ми з Кіпіані провели дві зустрічі зі студентами.
  Коли почалася фінальна програма я спочатку зрадів - лідирує Ярослав Мудрий! Звісно, краще б Шевченко, але я не дуже хотів п  ...

 • Олександр ЛомакоЯрослав Мудрий 0'R

  OLomako 14 6930

  Закінчився проект "Великі Українці". Дещо несподівано для мене переміг в ньому великий князь Київський Ярослав Мудрий.

  "Шоу є шоу" - не можна не погодитися з цією фразою Леоніда Кравчука, яка прозвучала наприкінці передачі.

  За нього віддали свої голоси 648 443 чоловік. Це близько 40 % від усіх, хто проголосував.

  Вдвічі менше отримав Микола Амосов. Далі - Степан Бандера. Дуже дивно, що Тарас Шевченко став лише четвертим - трошки більше 150 тисяч голосів.

  Богдан Хмельницький, Валерій Лобановський, В'ячеслав Чорновіл, Григорій Сковорода, Леся Українка і Іван Франко. Так виглядає друга п'ятірка.

  Чи правильно, що першим став Великий князь Київський, автор "Руської правди", будівничий Софії Київської...? Я думаю, що це не кращий варіант, але і не гірший.
    ...