шахраї

3 Марта 2012 14:49   Просмотров: 6233
Метки: табачник, янукович, попєрєдникі, медіа, брехня
Нравится Рейтинг поста: 0
Вчора ввечері побачив наступне відео.Ну покурив міністр, з ким не буває :). Ну біля вузу, в недозволеному місці, біля таблички "курити заборонено". Нічого особливого. 

Але я звернув увагу не на цей факт, а на реакцію міністра освіти на запитання журналіста.

Спочатку, вона була як у учня молодших класів школи, якого спіймали на гарячому: "Я не курив, я за територію вийшов".

А потім, як у типового представника нинішньої влади - "Не заважайте працювати" своїми провокаційними запитання. Це демонстарція сьогоднішнього ставлення влади до журналістів та громадянського суспільства. Вони відповідають на запитання, які їм подобаються. А коли мова йде про конкретні речі, як наприклад, вкрадені гроші за вишку імені Бойка влада не вважає за потрібне спілкуватися з журналістами. "Не заважайте нам працювати", чуємо ми у відповідь. 

Або інший варіант - чуємо казки, після прослуховування яких розумієш, що в цій країні влада вважає своїх виборців за дурнів. Замість відповідей на конкретні запитання - лохшина. 

Свобода слова полягає не в можливості журналістів писати правду про владу, а в обов'язковій реакції влади на справедливі звинувачення, розслідування опублікованих фактів корупції та порушень тощо. Тому, в Україні зі свободою слова останні 5-7 років великі проблеми.

Вечірні ефіри на ток-шоу - окрема історія. Коли потрібно говорити про досягнення нинішньої влади, виконання програм, проблеми країни тощо, ми вже 2 роки від представників партії регіонів чуємо маячню про "попєрєдників". 

Реальні теми не обговорюються. 2 роки всі ефіри - це обговорення газового контракту 2009 року. Або мова. Або Бандера, Сталін, УПА... До реальності та проблем країни це не має ніякого відношення. Саме тому, Табачник, про якого йде мова в ролику, дуже потрібен нинішній владі. Його поява в ефірах - це завжди ознака, що обговорення буде міфічних рішень, а не реальних проблем країни. 

Пам'ятаєте американський фільм "Хвіст виляє собакою" про албанську війну, якої насправді не було, але її вигадали технологи одного з кандидатів в президенти, щоб відволікти увагу суспільства від реальних проблем країни та секс-скандалу, до якого потрапив президент. Сьогодні Дмитро Табачник один із учасників такої "албанської війни" в Україні.

Реальні воєнні дії влади проти власного народу в ефір потрапляють не часто...

Добавить в: