Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Олександр Ломако » "Ти вийдеш з ув'язнення із високо піднесеною головою, а їх до смерти буде переслідувати власні підлість і страх". Збулося!

"Ти вийдеш з ув'язнення із високо піднесеною головою, а їх до смерти буде переслідувати власні підлість і страх". Збулося!

8 Апреля 2013 12:01   Просмотров: 6129
Метки: луценко, свобода, янукович, доній, міхник
Нравится Рейтинг поста: + 3
Скажу чесно - такого світлого відчуття щастя, як вчора не мав з дня народження моєї донечки майже 3 роки тому.

Сльози радості на очах, коли десятий раз переглядаю кадри, де Луценки говорять один про одного :)Колись, в 2004-му я теж виходив з Чернігівського відділку після трохи більше 10 днів в камері. Досі пам'ятаю ті відчуття. Можу уявити, хоча б приблизно, що відчуває сьогодні Юра, його родина та близькі!

Його перший коментар на свободі був стриманим, але одночасно глибокий. Луценко говорить, що не був невільною людиною в тюрмі. I він правий.

Я пишаюся тим, з якою гідністю він витримав це випробування. Юра нікого ні про що не просив, ні з ким не домовлявся, не стонав і не скиглив. Це заслуговує на повагу, в незалежності від ставлення до нього. Не можна не погодитися з Донієм, який каже, що Луценко значно виріс інтелектуально. Адам Міхник в березні 2012 року написав: "Ти вийдеш з ув'язнення із високо піднесеною головою, а їх до смерти буде переслідувати власні підлість і страх". Безумовно, польский дисидент правий.

Юра не говорить про помсту, на це у нього немає часу. Брат Луценка, Сергій, відповідаючи на запитання журналістів "Чи вдячні ви януковичу за помилування" сказав, що він "вдячний" тому в лапках за те, що він більше 2-х років безпідставно тримав його брата в колонії.

 


Мені абсолютно по-барабану, чим керувалася ця злочинна влада, коли ухвалювала рішення по Луценко. Головне, що він на свободі! янукович забрав у нього 2 роки та 5 місяців цієї свободи.

Треба чесно подякувати віктору фьодоровічу, що не п'ять або більше? Ні, адже не можна забувати, що Луценка тримали безпідставно, він не злочинець, а всі обвинувачення, які висунула влада - смішні.

Слава Україні!

P.S.
В грудні 2011 року я написав текст про Луценка. Тоді всі ми вірили, що його не зламає і не вб'є тюрма. Щасливий, що так і сталося. 

P.P.S Ключове питання кожного політичного ув’язненого – не за що, а для чого я сиджу в тюрмі?, - це останній матеріал Луценка з-за грат. Він дуже-дуже вартий уваги, щоб ви розуміли, хто вчора залишив стіни Менської колонії.

P. P.P.S
Вчора ввечері я прочитав коментарі на головній сторінці порталу під матеріалом про помилування Луценка. Не втримався, і написав коментар, який був видалений адміністратором. Повторю тут - більшість тих, хто написав там свої коментарі - хворі люди. Мені їх навіть не шкода. 

Добавить в: