Блоги

 • Олександр Ломако"Я сподівався, що у них вистачить клепки не називати такі абсурдні цифри" 0'R

  OLomako 17 3665

  Цю фразу сказав Вахтанг Кіпіані в інтерв'ю, яке я брав у нього для сайту Город. На наступному тижні скорочена версія буде опублікована в чернігвських газетах. Почитати інтерв'ю і прокоментувати ви можете тут. Коментарі, на які хочете моєї відповіді залишайте тут. 

  До-речі, вже давним давно не брав повноцінного інтерв'ю, хоча дуже люблю цей жанр. Так само, як давно не бачив якісних інтерв'ю в чернігівській пресі. На жаль...

  Але річ не в цьому. Мова зараз про проект "Великі Українці". Не знаю, як хто ставився до нього, але я слідкував з першого дня до фінальної передачі. Сам голосував, інших закликав, організував їх візит в Чернігів. 14 грудня в нашому місті стояв намет, де всі голосували, а ми з Кіпіані провели дві зустрічі зі студентами.
  Коли почалася фінальна програма я спочатку зрадів - лідирує Ярослав Мудрий! Звісно, краще б Шевченко, але я не дуже хотів п  ...

 • Олександр Ломако„Чернігівці на третьому місці за кількістю представників у сотні „Великих Українців" 0'R

  OLomako 16 4728

  11 квітня в ефірі телеканалу «Інтер» під час захоплюючого прямого ефіру проекту «Великі українці» було названо сотню та першу десятку переможців.

  Михайло Коцюбинський, за якого міський голова Олександр Соколов закликав голосувати чернігівців посів 73-тю позицію, Левко Лук’яненко, за якого „агітувала” ОПОРА на 38-му місці, а найвище серед наших земляків опинився всесвітньовідомий режисер Олександр Довженко (22 місце)

  Керівник проекту Вахтанг Кіпіані говорить, що чернігівці на третьому місці за кількістю представників у переліку перших ста „Великих”. Перші два місця посідають Львів’яни та кияни. Найменше в списку представлена його рідна Миколаївщина.

  Також в приватній розмові Вахтанг поділився зі мною і іншою приватною інформацією. Журналіст, символ боротьби з кучкізмом, за якого я так вперто голосував посів 102 місце. Йому зовсім трошки не вистачило для того, щоб ввійти до сот  ...

 • Олександр ЛомакоНе пропустіть! Сьогодні Україна знатиме своїх великих! 0'R

  OLomako 14 3511

  Я вважаю цей проект дуже цікавим і класним, який серйозно зможе змінити світомість наших співвітчизників та підвищити рівень патріотизму.
  В грудні я ініціював приїзд представників проекту в наше місто. Тоді ми з Вахтангом Кіпіані проводили зустрічі зі студентами двох вузів - ЧДПУ а юристами з регіоналки, а біля Головпоштамту стояв намет проекту.
  Завдяки цьому близько 1000 чернігівців змогли проголосувати саме в цей день.
  Сам я голосував близько 100 разів.
  Переважно - за Василя Стуса. Вважаю, що ця постать має бути в десятці Великих. Хоча, наскільки я знав з цілком достовірним джерел, що станом за кілька днів до кінця голосування з десятки його вибив Михайло Грушевський.
  Буду сьогодні тримати кулаки за великого поета та Громадянина.
  Ще цікаво дізнатися, як проголосували чернігівці та чи скільки наших співвітчизників потрапить до сотні.
  Думаю, що це буде Довженко, Коцюбинський, Лук'яенко та кілька інших осіб.
  Взагалі - всім рекомен  ...