Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Страница пользователя OLomako


Короткі біографічні дані

Дата та місце народження:
27.11.1984 р., м. Чернігів.

Освіта:
вища, закінчив історичний факультет Чернігівського державного університету ім. Шевченка.

Експерт з питань моніторингу роботи влади, органів місцевого самоврядування та суспільно-політичних подій, організації виборчих кампаній та громадським спостереженням за їх проведенням.

Громадська діяльність:
Керував або керує такими громадськими організаціями – "Сила Громади" (Голова), ВГО "Громадянська позиція" (член Контрольно-ревізійної комісії, координатор осередку в Чернігівській області), ВГО "Громадянська мережа ОПОРА" (голова Правління в 2006-2009 роках), ЧОГО "ОПОРА" (Голова Ради), ВГО "Громадська кампанія ПОРА" (координатор Чернігівського представництва, голова Правління в 2004-2005 роках).

Керував багатьма проектами з громадського лобіювання, моніторингу та просвітництва.

Автор
більше 100 публікацій, аналітичних матеріалів та коментарів в друкованих та електронних засобах масової інформації (зокрема, "Українська правда", "УНІАН", "Ліга-бізнес інформ", "РБК Україна", "Майдан", "Семь дней", "Сіверщина", "Високий вал" тощо).

2006 рік - згідно з екпертиним опитуванням проекту "Чернігівський монітор" визнаний "Найбільш успішним громадським діячем в Чернігівській області".
2007, 2008, 2009 роки – нагороджений дипломами, як керівник найбільш впливової на формування суспільної думки громадської організації в Чернігівській області (згідно з експертними опитуваннями "Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень").

На даний момент - Лідер Громадської платформи "Сила Громади".

Місце роботи -
ТРК "Дитинець" (головний редактор; директор з розвитку каналу)

Позапартійний. Одружений.