Блоги

 • Блог HugoБути відповідальним, як Соколов + 4'R

  Hugo 21 7138

  Ходил с дочкой на первый звонок в школу. Столкнулся с политической рекламой, рассказывали какой Соколов хороший и «відповідальний», билеты в Горсад его зам. принес детям. Кстати, многие школы использовались в этих целях. Вспомнил нас: в те времена нам тоже рассказывали, про Ленина, про … та же директор, те же учителя. Наверно детям надо во что-то верить, на кого-то равняться?!
  Фотки на тему «відповідальності»(:


  (Хроники чистки стрижня)


  (Горсад после очередной выставки цветов)

  ("господарювання" земель, Горсад)


    ...

 • Babaj-blogЦікавість - це шлях в майбутнє 0'R

  Babaj 1 3272

  Мені дуже цікаво почути думку кожного, кому небайдужа доля нашого майбутнього.
   Хто з відвідувачів цього порталу відчуває власну відповідальність перед суспільством?

  Якою ви бачите таку відповідальність? В чому вона полягає? Для чого вона потрібна? Чи є віпдповідальність перед оточуючим суспільством обов'язком кожного з нас?

  В чому відрізняєтся відповідальність перед суспільством у народа та у влади?
  Чи відчуваєте ви таку відповідальність у представників влади, бізнесменів, підприємців, фінансистів та звичайних держ. службовців? 
  Чи відчуваєте ви її серед знайомих, близьких, колег? 

  Якщо не ви, то хто повинен відповідати? 
  Відсутність відповідальності перед суспільством властива, наприклад, злодіям, шахраям. Кому ще вона властива в наш час?

  Хочу звернути вашу увагу на одну річ: це питання стосується лише тих, хто є членом суспільства, а не намагаєтся влізти в нього і будувати та   ...

 • Олександр ЛомакоПро боротьбу з корупцією і відповідальність 0'R

  OLomako 24 2640

  Вчора профільний Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Верховної Ради підтримав законопроект №3428 від 02.12.2008р. – щодо протидії хабарництву.

  В разі прийняття цього документу народними депутатами в Україні стануть значно жорсткішими покарання з хабарі. Якщо коротко, в разі прийняття документу відбудеться наступне:

  Якщо державного чиновника, в тому числі представника місцевої влади (чого не було в законі раніше) спіймали за отримання хабара в розмірі $10 тисяч і більше – то він сидітиме в тюрмі 15 років, з конфіскацією майна і без права амністії.

  Якщо такий самий злочин вчинить слідчий, прокурор або суддя – то сидітиме в тюрмі довічно, так само з конфіскацією майна і без права амністії.

  Жорстко? Так. Виправдано? Безумовно!

  Чому? Тому що корупція та хабарництво вже давно являються однією з найголовніших проблем влади і суспільства загалом. Одним з найбільших гал  ...