• Брухт ДальнобойСервис


Радио

Блоги

 • Блог AndPolisЧернігівщина - демографія не на нашу користь + 1'R

  AndPolis 1 1845

  За козацько-гетьманської держави Чернігівщина була одним з найбільш заселених країв України — 19 мешканців на 1 км; це пояснюється давнім заселенням і відносно спокійним положенням; татарські наскоки тут були рідкі. Густота населення залежала від врожайності ґрунтів; найгустіше була заселена територія Прилуцького полку (28 мешканців на 1 км), належних в районі чорноземів, найрідше — Чернігівського полку з піщаними ґрунтами і забагненими (18). У 1764 році на Чернігівщині жило 964 000 мешканців, 1782 — 1 177 000, 1858 — 1 472 000, 1921 — 2 322 000, 1931 — 3 020 000.

  chernigov.at.ua

  Чернігівщина завдячувала це значне збільшення населення великому природному приростові (на поч. 20 століття на 1 000 мешканців близько 48 народжень, 29 смертей, 19% природного приросту). Але тільки близько 2/3 природного приросту лишалося , близько 1/3 переселювалася від кінця 18 століття на Південну Україну, Кубань та на Поволжя, п  ...

 • Блог ArchitectЧи можуть бути туристи на Чернігівщині? 0'R

  Architect 5 2017

  Доброго всім вечора.

  Хочу звернутися за допомогою до всіх людей кому не байдужа Чернігівщина.
  Маленький екскурс в історію .
  Деякий час тому в нашому місці проходив проект організований всім відомим Шустером.
  В рамках проекту було розроблено 4 місцеві проекти.
  Один з яких робить мій товариш Андрійченко Ігор, метою якого є популярізація Чернігівської області серед туристів, точніше створення сайту з місцевими пам"ятками.
  Ви можете сказати, що подібні сайти вже є. Але є такий задум і ми його будемо робити.

  Оскільки ні хто ні яких грошей не давав, все робиться на інтузіазмі.
  На сайті вирішено розмістити інформацію про пам"ятки усіх районів області.

  Яка потрібна допомога:
  1. Фотографії пам"яток, але вони обов"язково не повинні раніше бути оприлюднені в інтернеті (всі ж їздять до бабусь в село, або мають там друзів в цей же час можуть і пофотографувати).
  2. Допомога в безкоштовному пере  ...

 • Олександр Ломако„Чернігівці на третьому місці за кількістю представників у сотні „Великих Українців" 0'R

  OLomako 16 4283

  11 квітня в ефірі телеканалу «Інтер» під час захоплюючого прямого ефіру проекту «Великі українці» було названо сотню та першу десятку переможців.

  Михайло Коцюбинський, за якого міський голова Олександр Соколов закликав голосувати чернігівців посів 73-тю позицію, Левко Лук’яненко, за якого „агітувала” ОПОРА на 38-му місці, а найвище серед наших земляків опинився всесвітньовідомий режисер Олександр Довженко (22 місце)

  Керівник проекту Вахтанг Кіпіані говорить, що чернігівці на третьому місці за кількістю представників у переліку перших ста „Великих”. Перші два місця посідають Львів’яни та кияни. Найменше в списку представлена його рідна Миколаївщина.

  Також в приватній розмові Вахтанг поділився зі мною і іншою приватною інформацією. Журналіст, символ боротьби з кучкізмом, за якого я так вперто голосував посів 102 місце. Йому зовсім трошки не вистачило для того, щоб ввійти до сот  ...Центр Комплект