• Брухт Минус 40
Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Олександр Ломако » Не пропустіть! Сьогодні Україна знатиме своїх великих!

Радио

Не пропустіть! Сьогодні Україна знатиме своїх великих!

11 Апреля 2008 15:09   Просмотров: 3172
Метки: великі українці, Інтер, патріотизм, історія, україна
Я вважаю цей проект дуже цікавим і класним, який серйозно зможе змінити світомість наших співвітчизників та підвищити рівень патріотизму.
В грудні я ініціював приїзд представників проекту в наше місто. Тоді ми з Вахтангом Кіпіані проводили зустрічі зі студентами двох вузів - ЧДПУ а юристами з регіоналки, а біля Головпоштамту стояв намет проекту.
Завдяки цьому близько 1000 чернігівців змогли проголосувати саме в цей день.
Сам я голосував близько 100 разів.
Переважно - за Василя Стуса. Вважаю, що ця постать має бути в десятці Великих. Хоча, наскільки я знав з цілком достовірним джерел, що станом за кілька днів до кінця голосування з десятки його вибив Михайло Грушевський.
Буду сьогодні тримати кулаки за великого поета та Громадянина.
Ще цікаво дізнатися, як проголосували чернігівці та чи скільки наших співвітчизників потрапить до сотні.
Думаю, що це буде Довженко, Коцюбинський, Лук'яенко та кілька інших осіб.
Взагалі - всім рекомендую ввечері включати "Інтер" та ділитися своїми враженнями від перегляду!

Нижче - матеріал з сайту "Великі Українці"

Ми голосували за них всією країною. Настав час дізнатися результат! Сьогодні, 11 квітня о 21:30 на „Інтері” стартує фінальний сезон програми „Великі Українці”. Під час шоу ми почуємо імена сотні великих і дізнаємося, хто ввійшов у десятку! Тепер з десяти кандидатів, що набрали найбільшу кількість голосів, має бути обраний один – Великий Українець №1.

За підрахунками компанії GFK, усього на почесне звання Великого Українця претендувало 14 тисяч осіб, за яких було віддано понад 800 тис. голосів – майже у 27 разів більше, ніж за аналогічний період на батьківщині проекту – у Великобританії
Ефірний затишок

Фінальному етапу передував період відносного затишку – майже на три місяці «Великі Українці» зникли з наших телеекранів. Однак спокій панував тільки в ефірі – за кадром робота над проектом кипіла. Відразу після того, як експерти закінчили підраховувати голоси, «Інтер» розпочав виробництво документальних фільмів та сюжетів про тих, хто посів перші 100 позицій. Цікаво, що 10 документалок про топ-десятку та 91 сюжет про інших із сотні журналісти каналу відзняли всього за три місяці, тоді як у багатьох країнах, де проводився проект, для цієї колосальної роботи знадобилося втричі більше часу. «Інтер» зумів уникнути такої розтягнутості в часі завдяки підключенню до справи відразу декількох команд, до яких увійшли найсильніші фахівці каналу.
11 квітня – новий виток
Під час ефіру програми «Великі Українці» 11 квітня глядачі побачать 91 сюжет (101-а позиція в списку, як відомо, присвячена Невідомому солдату) і, таким чином, дізнаються про «розстановку сил» з 101 по 11 місце. Тоді ж за алфавітом будуть названі імена з першої десятки, а ведучі Савік Шустер і Ганна Гомонай оголосять про старт другого етапу голосування – тепер уже за Великого Українця №1 серед першої десятки.
Фініш близько!
Щоб допомогти телеглядачам визначитися з вибором, відразу після 11 квітня «Інтер» покаже серію документальних фільмів, кожен з яких присвячений окремій особистості з першої десятки. Їх представлять т.зв. «адвокати» – українські знаменитості, чиє завдання – довести, що саме їхній «підзахисний» гідний звання Великого Українця №1, і переконати проголосувати саме за нього. Під час голосування місця в десятці можуть розподілитися дуже несподівано!

Інтригу буде збережено до самого кінця: голоси підраховуватимуться у прямому ефірі другого, фінального шоу, а ім'я переможця стане відоме за кілька хвилин до закінчення програми.
Добавить в: