Блоги

 • Блог Mario_MВід слова до діла 0'R

  Mario_M 5 2070

   Під стінами Сбербанку Росії в Києві шумно люди вимагають остаточного припинення роботи банку на території України. Насправді, що дає Сбербанк Україні? Даються кошти "українськім" партіям, які працюють на країну-агресора, підкуп телеканалів та журналістів в яких замовляють антиукраїнські матеріаль, фінансування тероризму..список можна продовжувати. Звичайно можна сказати "в банку працюють прості українці, вони ж залишаться безроботи",  я вам скажу, на совісті цих робітників тисячі вбитих українських патріотів, смерть яких вони того можливо не розуміючи проспонсорували.   ...

 • Блог vlasenko21загинув Сосничанинн Богдан Назаренко 0'R

 • Блог Inn_olПро війну. І тих, хто не став ветераном 0'R

  Inn_ol 22 2212

  Вони зустрілися у 1932-му.
  Її батько був "куркулем". Мав корову і коня. Троє її братів працювали зранку до смеркання і падали знесилені на дерев’яні топчани.

  Батько навідріз відмовився іти у колгосп. Віддати годувальницю-корову він просто не міг.
  Тому зранку всю родину посадили на воза і вивезли. Казали – до Сибіру. Можливо, Сибір був у сусідньому яру, бо більше про них ніхто не чув.

  А вона заховалася у клуні на іншому кутку села. Чомусь її не шукали. Господарський хлопець почув, як хтось тихо скиглить. Мо’ собака перечепився? А то була вона.
  Вони бачились до того, але ніколи не дружили. Він був молодшим на 2 роки, а у 17 це здається прірвою.
  Виніс хліба. Вночі вона пішла до далеких родичів.

  Зустрілися знову лише за два роки. Ще за рік, у 1935 у них народилася перша донечка, Шурка. Вони вже були самостійні і мріяли про власну хату. Потроху будувалися. Деревини навколо – хоч греблю  ...ЦентрКомплект