Блоги

 • Блог Mario_MПраво на Державу. 0'R

  Mario_M 6 3886

    Доволі багато часу в мене пішло на те щоб розібратись і визначити своє ставлення до пацифізму. Ось мої думки щодо даної теорії. Пацифізм - це ідеологія боягузів, які не спроможні на відвагу та честь. Вона призводить до того, що Сильна Нація стане слабкою й не буде спроможна захистити свою Націю, Державу, тому що пацифізм перетворює її на мирних боягузів. Коли в державі пропагують пацифізм це призведе до того, що країна стане "легкою здобиччю". Війна приносить страждання, смерть, але реальність така що такі речі необхідні і невідємні. Так зявляються люди, які готові боротися за Націю та Державу і без вагань померти за неї.
   "У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю" Євген Коновалець.  ...

 • Здесь даже солнца не видно..."Навіщо міряти чужі штани". / Політичні роздуми. Частина І. 0'R

  Ms_Brainy 8 9323

  Політичні роздуми.

  Частина І - «Навіщо міряти чужі штани».

  Найкраща політика - бути чесним зі своїм народом, адже правда, що проступає крізь туман часів, зрештою викриває всіх, прикрашених фальшивою позолотою, зводячи нанівець величезні зусилля, витрачені на обман людей за життя. (Алі Апшерон)

   У нашої опозиції немає чіткої програми вирішення соціальних проблем. Саме соціальна криза стала підґрунтям створення політичного конфлікту. Якщо б опозиція мала свою особисту (українську) програму подолання соціальної кризи в межах Закону та ще б і сама в неї вірила, все було б набагато краще. Жоден з них, ні Яценюк, ні Кличко, ні Тягнибок не хоче брати на себе обов’язків лідера та нести за це відповідальність. Ніхто, з існуючих на даний момент, політичних активістів (жовто-блакитний, помаранчевий, червоний, білий, зелений та т. д), нездатен очолити управління державою та Урядом.
       
    ...