УБП


Home net

чернігів

 • Скоро канікули! 0'R

  11 Апреля 2017 20:12 4 2357
  Літо не за горами і в кожної мами постає питання, як зробити так щоб їх чадо непросиджувало днями за комп'ютером. Кожна дитина повинна розвиватись і самовдосконалюватись, а як зробити щоб таке вдосконалення "невилізло" боком? Своїх дітей потрібно віддавати в надійні руки, які знають своє діло. Альтернатива вулиці - дитячі табори. Табір "Північний Корпус" працює на засадах поваги до природи, національно-патріотичного виховання, пропаганда здорового способу життя, формуввння національної гідності. Якщо ви хочете щоб ваша дитина провела час з користю то вам сюди) ...
 • Право на Державу. 0'R

  9 Апреля 2017 12:14 6 2290
    Доволі багато часу в мене пішло на те щоб розібратись і визначити своє ставлення до пацифізму. Ось мої думки щодо даної теорії. Пацифізм - це ідеологія боягузів, які не спроможні на відвагу та честь. Вона призводить до того, що Сильна Нація стане слабкою й не буде спроможна захистити свою Націю, Державу, тому що пацифізм перетворює її на мирних боягузів. Коли в державі пропагують пацифізм це призведе до того, що країна стане "легкою здобиччю". Війна приносить страждання, смерть, але реальність така що такі речі необхідні і невідємні. Так зявляються люди, які готові боротися за Націю та Державу і без вагань померти за неї.
   "У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю" Євген Коновалець. ...
 • На грані екологічної катастрофи? 0'R

  7 Апреля 2017 23:32 7 2417
   Ми самі робимо світ навколо себе. Нещодавно після скарги громадян  Національні дружини з небайдужими активістами спільно з муніципальною поліцією м. Чернігова провели обстеження річки Стрижень. Виявляється несвідомі громадяни незаконно виводять зливні стоки прямо в річку. Що в свою чергу несе загрозу екологічного лиха для всього міста.  Мені цікаво приємно людям, які живуть біля річки ходити, гратись із свїми дітьми нюхаючи свої фекалії? Що ви робите?

  www.youtube.com/watch ...


ЦентрКомплект