Home net

Блоги

 • Блог Mario_MІ знову про наболіле 0'R

  Mario_M 5 2144

   Вже два тижні чернігівці їздять в міському транспорті по 4 грн. Перевізники нам обіцяли поступове підвищення комфорту, заміну транспорту із пошарпаного старого на новий, боротись з хамством кондукторів та водіїв і ? Знову пообіцяли і забули до липня місяця?  Як завжди під шумок підняли ціну до столиці, ті ж самі обіцянки, а "шевелений" невидно. 
  В мене питання до жителів міста. Довго терпіти будем насмішки перевізників ?
     ...

 • Блог PerewiznykiCHНевдоволення зростає 0'R

  З кожним днем зростає незадоволення пасажирів та приватних перевізників області стосовно діяльності підприємств ВАТ «Чернігівавтосервіс», генеральним директором якого являється голова Чернігівського осередку ВААП Козир В.А.
  Діяльність таких підприємств, як ТОВ «Автоекспрес», директор – депутат Чернігівської міської ради Вакуленко С.В., успішно «кришуються» віце-президентом ВГО «ВААП Вакуленко В.М., знаходяться далеко поза межами правового поля.
  На підприємстві працівники заробітну плату отримують в «конвертах». Частина персоналу, які фактично працюють по 10-12 годин на день з одним вихідним на тиждень, взагалі не оформлені. Квитки пасажирам не видаються, в транспортних засобах відсутні або не ведуться книги обліку розрахункових операцій (КОРО). Не зрозуміло з якої причини кошти в касу підприємства не здаються та не оприбутковуються, що напряму впливає на сплату податків до бюджету.
  Станом на дійсний час   ...ЦентрКомплект