Блоги

 • Блог Олександра ГашпараВідкрите звернення до мера м. Чернігова, котрий не читає інтернетів (але котрому доповідають про що там пишуть). + 4'R

  tomatin 3 4664

     Сьогодні представники фракції "Батьківщина" в міський раді запевнили, що вони категорично виступають проти продовження договору оренди земельної ділянки під будівництво АЗС на Бобровиці. Але гадаю мер міста разом зі своїм першим заступником схоче "продавити" через свою підконтрольну більшість проект рішення про продовження ПП "Кристал" договору оренди. А отже прошу тих людей, що читають замість міського голови, як то кажуть інтернети передати йому це звернення і нагадати, що скоро Вищий адміністративний суд України буде розглядати справу про його сумісництво. Систематичне порушення Законів України і Конституції, так само, як і суміщення посад - є підставою для дострокового припинення повноваженнь міського голови - гадаю громада з задоволенням підтримає ініціативу щодо переобрання нашого мера, бо те, що він коїть останнім часом вже переходить усі межи як законів, так і здорового глузду.  html>  ...

 • Блог myshketerАкция "Защити Чернигов от незаконных застроек" + 2'R

  myshketer 6 4230

          26 декабря 2012г. состоится мирная акция протеста против систематических застроек зеленых зон и детских площадок Чернигова.
            Очередным примером такой застройки является неправомерное строительство АЗС по адресу ул. Шевченко 160-б.
  Срок аренды участка ЧП «Кристалл» закончился еще в сентябре этого года. Забор продолжает стоять и охранник в «будке» просто живет на земле, которая принадлежит городу.
  Видео обращение жителей Бобровици к черниговцам –

             Жители микрорайона Бобровица уже устали от посещений кабинетов чиновников в течение полугода. Люди устали просить - пора требовать!

  Акция протеста состоиться 26 декабря у стен Черниговского городского совета в 9:30
  (г. Чернигов, ул. Магистрацкая 7). Приглашаем всех неравнодушных жителей города!  ...