Блоги

 • Блог myshketerАкция "Защити Чернигов от незаконных застроек" + 2'R

  myshketer 6 4230

          26 декабря 2012г. состоится мирная акция протеста против систематических застроек зеленых зон и детских площадок Чернигова.
            Очередным примером такой застройки является неправомерное строительство АЗС по адресу ул. Шевченко 160-б.
  Срок аренды участка ЧП «Кристалл» закончился еще в сентябре этого года. Забор продолжает стоять и охранник в «будке» просто живет на земле, которая принадлежит городу.
  Видео обращение жителей Бобровици к черниговцам –

             Жители микрорайона Бобровица уже устали от посещений кабинетов чиновников в течение полугода. Люди устали просить - пора требовать!

  Акция протеста состоиться 26 декабря у стен Черниговского городского совета в 9:30
  (г. Чернигов, ул. Магистрацкая 7). Приглашаем всех неравнодушных жителей города!  ...

 • Блог ArchitectСоколов може на ділі доказати свою турботу про афганців + 1'R

  Architect 7 13343

  Як ми пам’ятаємо нещодавно Чернігівською обласною організацією Спілки ветеранів-афганців Чернігівській міській раді було передано в безкоштовну оренду автомобіль Toyota Camry приблизною вартістю від 265 до 425 тисяч гривен. Важливим є те, що в цій громадській організації, міській голова Олександр Соколов займає керівну посаду.

  Для того щоб більш детально розібратися в цьому питанні Демократичним Альянсом було направлено запит до Чернігівської міської ради з проханням надати копії документів відповідно до яких було передано Toyota Camry, а разом з тим надати інформацію про інше отримане міською радою безкоштовне майно. Але міська рада вважає, що дана інформація не є публічною.

  На наш погляд, інформація про майно яке передається в користування міській раді, і використовує яке безпосередньо міський голова, списуючи при цьому на це майно бюджетні кошти, обов’язково має б  ...

 • Блог ArchitectЯк Чернігівські перевізники листа «Царю» писали 0'R

  Architect 1 2379

     Новорічні свята ще не встигли пройти, а на електронну пошту Демократичного Альянсу надійшов дуже цікавий лист. Це сканована копія листа-скарги від декількох перевізників міста до міського голови Олександра Соколова на Демократичний Альянс. Зі сто відсотковою імовірністю не можна сказати, чи був він надісланий по призначенню, але сам зміст дуже цікавий.
        
        Наведемо деякі цитати з листа, та прокоментуємо їх:
         «Необхідність зміни вартості проїзду була зумовлена підвищенням вартості пального, запасних частин, росту мінімальної заробітної плати» - також нижче приводиться таблиця з переліком статей витрат та відсотками збільшення вартості. В цій таблиці вказано рівень середньої заробітної плати в різні роки. А цікаво це тому, що в обґрунтуванні, яке подавали перевізники до міської ради було вказано, що прогнозована заробітна плата 16,77 грн. за годину. Мож  ...

 • Блог ArchitectПочему Соколов боится Демократический Альянс? + 1'R

  Architect 17 2431

  Во время общения с представителями городской власти всегда слышишь заверения, что они делают всё, что бы быть как можно ближе к народу, так сказать открытыми к обществу. И если проанализировать выступления нашего Черниговского городского главы Александра Соколова, то он не будет исключением в этом данном вопросе.
  Однако опыт Демократического Альянса свидетельствует совсем о противоположных вещах. Жители Чернигова знают, что один из вопросов которым занимается Демократический Альянс - это вопрос транспорта в городе. За 2011 год в этом направлении организацией было проделано очень много работы, это:
  • круглый стол «Насколько обоснованно повышение тарифов на проезд в городском транспорте Чернигова »;
  • обращение к Соколову от 2000 жителей города с просьбой о не повышении тарифов и ответ Соколова;
  • акции протеста («Снимем поводок перевозчиков», «Ты смирился с 2,50грн. за проезд»);
  • провели опрос   ...

 • Блог ArchitectДемАльянс підвів підсумки благодійного аукціону «Купи зустріч» + 2'R

  Architect 7 2058


  Ось і завершився перший в Чернігові благодійний інтернет - аукціон «Купи зустріч», організований Чернігівським обласним осередком ВМГО «Демократичний Альянс». Аукціон організований з метою привітати зі Святом Святого Миколая дітей з Центру соціально – психологічної реабілітації с. Хмільниця Чернігівського району.
  Нагадаємо, що аукціон тривав протягом всього листопада. Участь у аукціоні взяло близько 140 осіб, серед яких як звичайні чернігівці так і відомі в місті люди. Політики, громадські діячі, шоумени, блогери. По результатам аукціону зібрано 7732 гривні. Нажаль не всі із заявлених ставок на зустріч виявились справжніми. Тому і зібрана сума в результаті дещо менша в порівнянні з сумарною на інтернет-сайті. До того ж далеко не всі із учасників, що зробили фінальні ставки, прийшли за своїми сертифікатами переможців.
  На зібрані кошти організатори аукціону   ...

 • Блог ArchitectИщу СПАМера в аукционе «Купи встречу» 0'R

  Architect 12 2117

  Друзья. Я модерирую аукцион Купи встречу (//korobok.net.ua/vstrecha/). Надеюсь вы слышали.
  Так вот, в большинстве своем все люди как люди, а один задалбывает (извините др. слова не могу подобрать). Так как он подставляет своих знакомых и хочет выглядеть умным.

  Все время с ай пи 212.86.105.110 идут ставки от разных людей, причем эти люди ни о чем подобном не слышали. Хотя люди реальные, все из Чернигова и так как он указывает их телефоны и электронную почту, то скорее всего знает их (хотя где то в открытых источниках мог взять информацию).
  Не равнодушен в основном к Оксане Туник-Фриз, покупал ее несколько раз, при чем пробовал от разных людей, вот только сейчас от Артема (067-5642-***, marichkasm123@rambler.ru) до этого от Дмитрия (050-9300***, simbio0123@rambler.ru), даже от Олега Шеремета (miskrada13@mail.ru, 067-22027***). Еще одна покупка была от Марички (093-5765***, marichkasm@rambler.ru) покупал Александра Ясенчука.
  Суммы нормальные был  ...

 • Блог ArchitectИ снова о благотворительном интернет-аукционе "Купи встречу" 0'R

  Architect 12 2781

  Привет всем.
  Многие из Вас помнят недавние бурные обсуждения статьи, где речь шла о благотворительном интернет – аукционе «КУПИ ВСТРЕЧУ».  (//www.gorod.cn.ua/news_30234.html)

  Демократическим Альянсом принято решение, в этом году помочь 3 организациям, которые в этом нуждаются. Одна организация, из которых точно будет Центр социальной реабилитации с. Хмельница, а вот по двум другим вопрос.

  В прошлом обсуждении было предложение от Elani помочь Нежинскому интернату для детей инвалидов, кроме этого мне еще говорили о:
  - детском отделении психоневрологической больницы;
  - детском отделении противотуберкулезного диспансера.

  Хотим с Вами посоветоваться какая из этих или возможно из других организаций больше всего нуждается в помощи. Предлагаем собрать все предложения (возможно, попросить администрацию сайта «город» сделать голосовалку), откуда выберем 2 организации с наибольшим результат  ...

 • Блог ArchitectШкола ораторського мистецтва! «Перший виступ – початок самовдосконалення». 0'R

  Architect 2 5673

  Кожної суботи протягом грудня з 14:00 до 18:00 ( 4, 11, 18 та 25 грудня 2010 року) Чернігівський обласний осередок ВМГО «Демократичний альянс» проводить школу ораторського мистецтва. Навчання включатиме в себе різноманітні тренінги, лекції та практичні заняття.

  Під час навчання Ви:
  • отримаєте структуровані і фахові знання в галузі публічного виступу;
  • познайомитесь з основами Мнемотехніки (наукою запам’ятовувати великі обсяги інформації);
  • навчитесь правильно складати промови;
  • дізнаєтесь про мистецтво дебатів (стилі та техніки);
  • матимете можливість проявити всі отримані знання на практиці;
  • приймите участь у розвиваючих іграх.

  Проект спрямовано на створення умов для самореалізації молоді, самовдосконалення і можливості заявити про себе в будь-якій сфері громадського чи політичного життя. Сприятиме розвитку образного мислення, творчої та креативної мо  ...