Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Блог myshketer » Запрошуємо всіх бажаючих на недільний перегляд фільму про дизайн міст

Запрошуємо всіх бажаючих на недільний перегляд фільму про дизайн міст

11 Октября 2013 12:34   Просмотров: 4277
Метки: фільм, дизайн міста, урбанізація, Чернігів, демократичний альянс, чернігів
Нравится Рейтинг поста: + 2
Друзі, колеги і просто незнайомі люди:) - запрошуємо всіх бажаючих на недільний перегляд фільму (Urbanized (2011)) про містобудування, дизайн і прийняття управлінських рішень щодо міст.


Urbanized – це повнометражний документальний фільм про проектування міст, який висвітлює проблеми та стратегії міського дизайну за участю провідних архітекторів, планувальників, політиків, будівничих та стратегів. Більше половини світового населення сьогодні живе на міських територіях, і 75% відсотків людей до 2050 називатиме місто своїм домом. Але в той час, коли деякі міста переживають свій вибуховий ріст, інші зменшуються і втрачають свою красу.

Пропонуємо разом подивитись 85-хвилинний фільм і потім обговорити побачете. Поговоримо як на прикладі кращих світових практик зробити наш Чернігів гарнішим, зеленішим та більш комфортним для життя - в цілому - містом дружнім до людини:).

Місце проведення: вул. Полуботка 6а, офіс прес-клубу "Чиста політика", неділя 13.10, початок о 16:30
Всіх бажаючих прийти прошу повідомити тут або по телефону 0931184438

Будемо вас чекати!
Добавить в: