Блоги

 • Відкрите МістоЗВІТ регіонального модератора по роботі проекту «Відкрите місто» Чернігів за 2016 рік 0'R

  OpenCity 15 2773

  ЗВІТ
  модератора по роботі проекту «Відкрите місто» Чернігів
  за 2016 рік
  Проект «Відкрите місто» було створено задля налагодження комунікацій між громадянами, владою та бізнесу. Цей проект буде продовженням Революції Гідності – хорошого початку змін в Україні. Але тепер все залежить від кожного громадянина бо Україна починається з кожного з нас. Одним із таких інструментів електронної демократії є інтерактивна веб-платформа «Відкрите Місто» з використанням геоінформаційних технологій, яка дає можливість громадянам привертати увагу до актуальних проблем своєї громади, місцевій владі – оперативно реагувати на ці проблеми, громадам – самоорганізовуватися навколо вирішення проблем, місцевому бізнесу та інститутам громадського суспільства – планувати свої благодійні ініціативи, базуючись на реальних потребах громад.
  З моменту підписання Меморандуму про заєморозуміння та співпрацю 14 вересня 2016 року  ...

 • Блог myshketerМільйони, які щороку «закопуються» в чернігівський асфальт + 3'R

  myshketer 3 4531

            В 2013 році Чернігівська міська рада запланувала витратити 7387,1 тис. грн. на поточні і капітальні ремонти доріг.
  Комунальне шляхобудівне підприємство (КШБП) в цьому році має відремонтувати дороги на 3096 тис. грн. по 46 чернігівським вулицям, загальною площею 12832 кв. м. Тобто поточний ремонт вулично- дорожньої мережі КШБП обходиться чернігівським платникам податків – в 241 гривень за 1 кв. м.
  Згідно графіку поточного ремонту, ремонт доріг мав закінчитись ще в червні. Як приклад, мало бути відремонтовано 70 кв. м на Ріпкінській, але в якому жахливому стані знаходиться зараз дорога, можна перевірити біля мосту при в'їзді в мікрорайон «Подусівка». Гарантійний термін поточного ремонту згідно щорічно підпісуваного договору - один рік, що дуже вигідно. Кожного року зручно списувати мільйони на ремонти доріг.
  Київська будівельн  ...

 • Блог myshketer Кредити – владі, виплачувати – громаді або «безпрограшні» позики в чернігівське ЖКГ + 9'R

  myshketer 29 4498


             На чергову 33-тю сесію Чернігівської міськради виноситься проект рішення про надання дозволу підприємствам ЖКГ міста на отримання кредитів на загальну суму 100 млн.грн. під 24% річних. Кредити видаються під заставу майна територіальної громади. А чим його віддавати - поки невідомо.
  Господарники в стінах Чернігівського міськвиконкому беручи приклад з Президента України Януковича беруться «покращувати» все і одразу. Для цього заплановано проведення капітального та поточного ремонту внутрішньоквартальних проїздів, інженерних мереж електро-, водо-, теплопостачання, стиків стінових панелей, також чиновники задумали реконструювати вулично-дорожні мережі та мережі зовнішнього освітлення.
  Ідея на перший погляд гарна, але не тоді коли врахувати чернігівські реалії. 100 млн.грн. під 24% річних на три роки – це 2,8 млн.грн. щомісячно т  ...

 • Блог Valeriy_LitovchenkoВадим Антошин – хід конем 0'R  Керівництво чернігівського ЖКГ почало ліквідовувати наслідки квітневого суботника. На вулиці Бєлова зафарбовують у зелений колір огорожі будинків, які виходять на вулицю. Начальник ЖЄК № 10, наказав робітниці перефарбувати огорожі будинків, №20, №22, №24, незважаючи на те, що вони вже були пофарбовані мешканцями будинків у бузковий колір на суботнику 11 квітня ( в той же час огорожу за будинком не встигли весною пофарбувати). Коли у жінки, яка фарбувала огорожу, поцікавилися навіщо вона це робить, та пояснила, що такий наказ начальника ЖЄКа № 10. Жінку, за її словами, прислали на роботу в ЖЄК із служби занятості, вона намагалася запитати у начальника, навіщо фарбувати там, де вже пофарбовано, але той сказав: «Я показав, де фарбувати, там і фарбуй!».
  - Повз мене щодня проходить дві сотні людей, і кожен запитує, навіщо ти фарбуєш пофарбоване, - скаржиться жінка. –  ...

 • Блог Valeriy_Litovchenko«Мистер 10 процентов» - це мало? Особисто я заздрю... 0'R

  Вчора ходив до Новозаводського суду, хотів отримати рішення у справі проти своєї газети та організації«За Чернігів». Але даремно, в канцелярії суду сказали прийти через тиждень, 29 вересня, мовляв, канцелярія ще від судді рішення не отримала. Добре, що наш юрконсультат заяву про апеляційне оскарження зумів у судді підписати. Та все одно час спливає, і таке враження, що суд навмисно затискає газету в лещата на користь однієї із сторін. Ще б не затискає, термін подачі апеляціїї всього 10 днів.
  Коротко по справі. 17 вересня в Новозаводському районному суді Чернігова було оголошено рішення за позовом начальника відділу житлово-коммунального господарства міської ради Вадима Антошина до громадської організації «За Чернігів» та редактора одноіменної найбільш тиражної у місті газети (100 000 екз.) Валерія Литовченка щодо захисту честі та ділової репутації. Суд став на сторону головного комунальника міста і оцінив шкоду достоїнству чиновника у розмірі пять тисяч г  ...

 • читанка"Кто разбудит меня лучше всех, тот получит большую конфету..." 0'R

  kirya 16 3058

  Середа - день, який в нашій редакції подобається всім. Після напруженої роботи по вівторках, і повернення додому тоді, коли всі інші вже повечеряли, подивилися серіали (а іноді навіть і лягли спати)... Після всього цього у нас є можливість виспатися в середу. Такий собі 1-2 годинний "відгул", якщо не трапляється нічого екстраординарного.

  Але про ці наші години щастя в середу зранку мабуть не знають в ЖЕКах. Інакше би придбали газонокосилки не з мотором маленького літачка (це я не про потужність, а про звуки, які він народжує). І попросили би працівників не починати косити траву в дворах о 8-й ранку.

  Але працівник не винен. Врешті решт це ж не він мене розбудив. Це сусіди мої, які теж про ці наші години щастя не знають, почали ремонт відразу після 7-ї.

  Але і сусіди не винні. Я ж насправді прокинувся о 6.54, коли мені прийшла СМС від мого мобільного оператора з пропозицією перейти на новий тариф! Цікаво, вони там думають, що м  ...