Блоги

 • Блог myshketer Чернігів потребує кольорів! + 4'R

  myshketer 2 4221

    Розфарбовування жилих будинків і кварталів правильний шлях до змін у місті. Дизайн міста, його зовнішній вигляд суттєво впливають на сприйняття міста як гостями, так і показує патріотизм самих мешканців.
  Світова практика нових підходів до дизайну міст показує, що там де в сірих кварталах з’являються кольори та художні образи, люди починають більше часу проводити на вулиці, спілкуватися між собою, в результаті чого покращується морально-психологічний фон району та зрештою зменшується рівень злочинності. 

  ____


  Подібні проекти вже реалізовуються і в українських містах. Так, в Одесі в минулому році за сприяння місцевої влади був реалізований конкурс «Новий образ улюбленого міста». Тоді для нанесення на стіни будинків було відібрано 10 найкращих робіт місцевих вуличних художників. До речі, контроль і всебічне сприяння при цьому над  ...

 • Блог myshketerМільйони, які щороку «закопуються» в чернігівський асфальт + 3'R

  myshketer 3 4532

            В 2013 році Чернігівська міська рада запланувала витратити 7387,1 тис. грн. на поточні і капітальні ремонти доріг.
  Комунальне шляхобудівне підприємство (КШБП) в цьому році має відремонтувати дороги на 3096 тис. грн. по 46 чернігівським вулицям, загальною площею 12832 кв. м. Тобто поточний ремонт вулично- дорожньої мережі КШБП обходиться чернігівським платникам податків – в 241 гривень за 1 кв. м.
  Згідно графіку поточного ремонту, ремонт доріг мав закінчитись ще в червні. Як приклад, мало бути відремонтовано 70 кв. м на Ріпкінській, але в якому жахливому стані знаходиться зараз дорога, можна перевірити біля мосту при в'їзді в мікрорайон «Подусівка». Гарантійний термін поточного ремонту згідно щорічно підпісуваного договору - один рік, що дуже вигідно. Кожного року зручно списувати мільйони на ремонти доріг.
  Київська будівельн  ...

 • Блог myshketer Кредити – владі, виплачувати – громаді або «безпрограшні» позики в чернігівське ЖКГ + 9'R

  myshketer 29 4498


             На чергову 33-тю сесію Чернігівської міськради виноситься проект рішення про надання дозволу підприємствам ЖКГ міста на отримання кредитів на загальну суму 100 млн.грн. під 24% річних. Кредити видаються під заставу майна територіальної громади. А чим його віддавати - поки невідомо.
  Господарники в стінах Чернігівського міськвиконкому беручи приклад з Президента України Януковича беруться «покращувати» все і одразу. Для цього заплановано проведення капітального та поточного ремонту внутрішньоквартальних проїздів, інженерних мереж електро-, водо-, теплопостачання, стиків стінових панелей, також чиновники задумали реконструювати вулично-дорожні мережі та мережі зовнішнього освітлення.
  Ідея на перший погляд гарна, але не тоді коли врахувати чернігівські реалії. 100 млн.грн. під 24% річних на три роки – це 2,8 млн.грн. щомісячно т  ...

 • Блог chemeriskijГромадянська кампанія "Місто без тютюнового диму" 0'R

  chemeriskij 0 3877

  Враховуючи певним чином співпрацю окремих членів "Громадської ініціативи Чернігова" у розбудові громадянськго суспільства разом з ВМГО "Демократичний Альянс" та зацікавленими людьми, представниками інших громадських організацій як Чернігова, так і інших міст України, ПОВІДОМЛЯЮ, що наразі за результатами учбових семінарів, проведених ВМГО "Демократичний Альянс" із розбудови громадянськго суспільства, стане можливим реалізація адвокаційної кампанії, яка буде спрямована на заборону чи часткове обмеження тютюнопаління в громадських місцях у містах та регіонах України.

  Міста проведення кампанії: Київ,Чернігів,Черкаси.
  Учасники кампанії: ініціативні групи,громадські організації та усі охочі мешканці міст Києва,Чернігова та Черкас.

  Всі бажаючі долучитись до адвокаційної кампанії зможуть приєднатись до робочої групи.
  Організатори кампанії на Чернігівщині: Дорошенко Катерина, Андрійченко Ігор, Висоцький Геннадій, Онос Дм  ...