Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » читанка » "Кто разбудит меня лучше всех, тот получит большую конфету..."

"Кто разбудит меня лучше всех, тот получит большую конфету..."

30 Июля 2008 09:39   Просмотров: 3020
Метки: ремонт, сон, середа, жкг, мтс
Середа - день, який в нашій редакції подобається всім. Після напруженої роботи по вівторках, і повернення додому тоді, коли всі інші вже повечеряли, подивилися серіали (а іноді навіть і лягли спати)... Після всього цього у нас є можливість виспатися в середу. Такий собі 1-2 годинний "відгул", якщо не трапляється нічого екстраординарного.

Але про ці наші години щастя в середу зранку мабуть не знають в ЖЕКах. Інакше би придбали газонокосилки не з мотором маленького літачка (це я не про потужність, а про звуки, які він народжує). І попросили би працівників не починати косити траву в дворах о 8-й ранку.

Але працівник не винен. Врешті решт це ж не він мене розбудив. Це сусіди мої, які теж про ці наші години щастя не знають, почали ремонт відразу після 7-ї.

Але і сусіди не винні. Я ж насправді прокинувся о 6.54, коли мені прийшла СМС від мого мобільного оператора з пропозицією перейти на новий тариф! Цікаво, вони там думають, що мені нічим займатися о 6.54, крім вивчати пропозиції?..

Життя прекрасне!
Добавить в: