• Брухт ДальнобойСервис


Талион

Блоги

 • Мысленные КазусыПопытка захвата телекомпании "Прилуки" провалилась. 0'R

  bibaloon 17 2781

  Увечері 14 січня 2009 депутати міської ради м. Прилуки від Блоку Юлії Тимошенко заблокували мовлення комунального підприємства Телекомпанія «Прилуки».

  За словами співробітників ТК «Прилуки», в приміщення телекомпанії увійшли депутати від Блоку Юлії Тимошенко, серед яких була керівник фракції БЮТ в міській раді Світлана Яременко, депутат міськради від БЮТ Віктор Копачевський, депутат міськради від БЮТ Віктор Карпенко Представники БЮТ змушували директора телекомпанії «Прилуки» Вікторію Сак поставити в ефір провокаційно-агітаційний фільм, направлений проти політичних опонентів.

  Своїми діями вони зірвали роботу телекомпанії в ефірі.
  Раніше між БЮТ і ТК «Прилуки» було укладено договір про трансляцію агітаційного фільму хронометражем 9 хвилин. Однак незадовго до цього, замість нього до редакції був переданий інший провокаційно-агітаційний фільм хронометражем 35 хвилин.

  Редакція телекомпанії   ...

 • Блог logosБЮТ платит за Ваши паспортные данные (фотофакт) 0'R

  logos 15 1927

  Недавно мне на почту пришло письмо с темой «Предложение». Чтобы это могло означать решать Вам…  ...

 • Олександр ЛомакоЧого боявся БЮТ 0'R

  OLomako 32 2076

  Вибори в Тернопільській області таки відбулися. Чесно кажучи, для мене дещо несподівано. Знаючи вплив БЮТ на судову гілку влади в Україні важко було прогнозувати те, що вони програють судові перегони. Та ще й зі "Свободою", без серйозної "криші" в столиці. Власне, Секретаріат теж наполягав на необхідності провести вибори.

  Добре, що вони пройшли. Не дивлячись на результати. Очевидно, що рішення ВР було незаконним. Згідно з Конституцією вона лише призначає місцеві вибори, а не скасовує їх. Взагалі, дуже дивна теза - скасувати виборчий процес. Це не можливо апріорі, адже виборчий процес закінчується коли порахували бюлетені та провели інші процедури. "Обірвати" його насильно неможливо.

  Остаточно суди закінчилися в суботу ввечері. До цього моменту ніхто не знав - будуть вибори чи ні! Не дивлячись на це, дільниці готували до виборів. Не можу не відзначити ледь не геройську роботу членів комісій - територіальної та дільничних! Браво  ...

  Метки: бют, вибори
 • Олександр ЛомакоЩо робити, коли програєш вибори? Або ще кілька слів про політичний бардак 0'R

  OLomako 48 2144

  Сьогодні Верховна Рада скасувала свою постанову про призначення позачергових виборів Тернопільської обласної ради.

  Вибори там мали відбутися 15 березня, тобто, наступної неділі. Варто зазначити, що обласна рада там не працює вже більше року. Бюджет на 2009 рік не прийнятий.

  Офіційна причина - економічна криза і відсутність коштіи. Проект вніс бютівець Кириленко.

  Насправді, в Тернопільській області різко знизився рейтинг БЮТу. Перше місце на виборах, скоріше за все, зайняла б партія Тягнибока "Свобода". Падіння рейтингу БЮТ та загроза за рік до головних виборів показати свій справжній рейтинг - справжня причина скасування виборів в області. БЮТ не міг би створити більшість в раді та контролювати область, де колись мав абсолютну більшість голосів. Недопустима для БЮТ втрата!

  Насправді, частина коштів на вибори вже була виділена. Комісії провела перше засідання, виборчий процес в області набирав обертів та досяг піку  ...

 • Олександр ЛомакоЛучше ужасный конец, чем бесконечный ужас 0'R

  OLomako 54 2358

  Свершилось!

  Работы Парламента началось с развала коалиции. Случилось это даже намного быстрее, чем я ожидал! Просто летом БЮТ, Регионы и коммунисты договорились «убрать» со своей дороги Ющенка.

  Юлия Владимировна последовательна в своих действиях – чужими руками расчищать себе дорогу к власти. Она объединилась с Ющенко и руками Ющенко разогнала тот парламент, сделала коалицию и стала премьер-министром. После этого она послала Виктора Андреевича и продолжила свою политику.

  Плевать она хотела на то что коалиция – это соглашение, она существует не для того чтобы можно было разных людей переставлять на свою сторону, а для того чтобы выполнять достигнутые договоренности. Тимошенко такой вариант категорически не устраивает – с кем-то что-то делить. Она ничего не делит.

  Ясно, что и Андреевич доигрался. Заявлением о госсизмене Тимошенко он перешел определенный Рубикон. Может именно такого поворота событий   ...

 • Блок Юлії ТимошенкоБЮТівці Чернігова допомагають однопартійцям з Чернівців боротися з наслідками повені. ФОТО 0'R

  BYUT 2 6011

      
  Стихійна повінь, що лютувала у західних областях України завдала значних матеріальних збитків мешканцям. Садгірського та Першотравневого районів м. Чернівці. У такий скрутний момент БЮТівці допомагають населенню, що постраждало від повені.
        Одним із проявів такої взаємопідтримки і благодійності став візит до м. Чернівці делегації від Чернігівської міської партійної організації ВО «Батьківщина», яка у 24 години 12 серпня 2008 року вирушила на Чернівці з «благодійним вантажем» вагою 4 155,2 кг.
        Делегація у складі депутатів м. Чернігова від фракції БЮТ: Ігоря Новосьола, Олега Русіна, Геннадія Ячного, Віталія Яшнікова, помічників депутатів: В’ячеслава Феня, Володимира Маслова, з головою ЧМПО ВО «Батьківщина» Ігорем Льодовим відвідали найбільш постраждалий Садгір  ...

 • Анна РомановаСекрет популярности Тимошенко. Практическое руководство. 0'R

  Romanova 1 6024

   Американские журналисты уверены: рейтинг «оранжевой принцессы» Юлии Тимошенко во многом зиждется на ее волосах, точнее, на фирменной прическе революционерки. Знаменитый «бублик» якобы не только усиливает харизму «неистовой Юлии», но и делает лидера БЮТ узнаваемой в глазах избирателя, роднит «со всем украинским» и даже вызывает ассоциации с православным ореолом святых. Причем расти коса стала почти одновременно с рейтингом Тимошенко.

  «Аналогичный «каравай» можно припомнить на головах у многих – от Леси Украинки до принцессы Леи из «Звездных войн». Знаменитый «бублик» стал не только «данью моде, Тимошенко же и созданной», но и символом «приверженности Украине». Это «значительно отличает» лидера БЮТ от ее оппонентов, провозглашающих «прозападный» или «пророссийский» курс развития Украины.

  Как утверждаю  ...

 • Олександр ЛомакоВ БЮТ своих бьют 0'R

  OLomako 38 2669

  Колонка для сегодняшнего номера газеты «семь дней»

  В воскресенье все православные христиане праздновали свой главный праздник в году. Но не для всех он был таким радостным, как должен был. А виной все та же грешная политика.

  В субботу состоялся пленум областной организации партии «Батькивщина», которая является ядром Блока Юлии Тимошенко. Собрались не на «партийный корпоратив», а для того, чтоб провести «самоочищение».

  Было принято решение об исключение из состава партии главы фракции БЮТ в Черниговском городском совете Светлану Глущенок, депутатов Игоря Ледового (главу городской партийной ячейки), Виталия Грица и Валерия Кухаря, а также, главы фракции БЮТ в областном совете Анатолия Богуша (заместителя Ивана Куровского, главы областной организации).

  Не стоит рассказывать читателям, что это далеко не последние в партии люди – их лица и комментарии вы часто могли виде  ...

 • Олександр ЛомакоНе можна змінювати „правила гри” перед закінченням першого тайму! 0'R

  OLomako 12 2889

  Вчора на засіданні фракцій, що входять в урядову коаліцію прийняли рішення змінити правила гри в столиці та провести вибори в два тури. Я фахово займаюся виборами не один рік. Являюся керівником виборчих програм однієї з двох Всеукраїнських громадських організацій, що моніторять вибори в усіх 25-ти областях.
  Відповідно, не міг не проігнорувати цей „бєспрєдєл”, що ініціюється бютом та частиною нунсу.

  Так, можливо два тури – необхідність. Є приклади, коли мерами міст ставали технічні кандидати або люди, що отримали до 10% голосів виборців. Такі приклади зафіксовані в Київській області.

  Але хлопці, нечесно змінювати правила гри, коли вона вже почалася! Жінці з косою не подобається мер Києва? Вірніше, жінці з косою не подобається те, що мер Києва – не її людина. То давайте абсолютно незаконно приймемо рішення Верховної Ради, яким розпустимо Київську міську раду та мера, за яких голосували люди. В нормальній країні це був би нонс  ...

 • Олександр ЛомакоНавіщо БЮТ зірвав громадські слухання? 0'R

  OLomako 10 2891

  Прошу всіх не розцінювати даний матеріал як спробу дискредитувати фракцію БЮТ чи її окремих депутатів. Я з великою повагою ставиться до політичної сили, яка користується підтримкою 40% жителів міста. Але описані події не могли пройти повз увагу нашої громадської організації, яка наполягає на тому, що депутатам міської ради та посадовцям потрібно більш відповідально ставитися до своєї роботи.

  Громадські слухання стосовно будівництва по Савчука були зірвані. Вони перетворилися на „громадське обговорення”, що не мало жодної юридичної сили.

  Причиною цьому стало незнання Статуту, що приймався депутатами та має виконуватися владою. Що було причиною таки неправомірних дій – дійсно незнання Законів чи бажання не допустити прийняття резолюції, що заперечувала б будівництво, сказати важко. Але факт лишається фактом – юридично слухання не відбулися.
  Хто не знає - зараз іде активне обговорення питання будівництва в районі вул. Са  ...Центр Комплект