Радио

Блоги

 • Babaj-blogДе ховається правда? 0'R

  Babaj 6 1910

   Відсутність критики створює досить позитивний образ і сліпить очі перед недоліками. 
  Сьогодення - річ нестримна, і ми бачимо, з якою швидкістю інформація поширюється день за днем, активність певних персон аж зашкалює.

  В рамках нашого Чернігова можна спостерігати активність усіляких псевдо-фондів: фонд Максака, фонд Відродження, бюро  "Свідомо" і низка організацій по всій Україні. 

  Насторожує їхня орієнтованість на Європу. Безробіття та криза в Іспанії набирає шалених обертів, Іспанія, Греція, Португалія та інші країни вже зарез мають величезні проблеми в економіці. 

  Чомусь наші ЗМІ, такі незалежні, такі відверті, ні разу не пишуть про те, що наркоманія в Європі не гірша а ніж, в Україні, що всі банкноти євро мають сліди кокаїну, що арабські гості заполоняють міста сотнями тисяч, що європейці відчувають величезну проблему ісламізації, що ці ж араби гвалтують все живе, що навіть є корупція у німецьких  ...

 • ДемократіяЗвірі і люди. 0'R

  tregube 28 2674


  Чим відрізняються звірі і люди? Наявністю розуму. В деяких ще є і душа, але нам до них далеко, тут хоча б з розумом розібратися.
  Що дає людині розум? Здатність до абстрактного мислення, логічних багатоступеневих побудов, узгодження їх між собою та колективної реалізації. Приміром, люди здатні розвинути відповідні науки, створити надзвичайно потужні і неймовірно складні підприємства. Така здатність дозволяє людям діяти неймовірно ефективно і мінімальними фізичними зусиллями забезпечувати собі високий рівень життя. Звірі ж такої здатності позбавлені.
  Розглянемо одну з властивостей розумової діяльності – здатність узгоджувати між собою абстрактні побудови. Приміром, ту ж систему числення та табличку множення, одиниці виміру, подібне. Скажімо, 2х2=4 – воно і в Африці буде 4, і кілограм скрізь буде кілограмом.
  Цілеспрямовано звертаю увагу на те, що табличку множення знає  ...

 • Демократія Посадовці. 0'R

  tregube 2 2983


  Сподіваюся, комусь буде цікаво послухати про процеси реформування медицини. Але матеріал про відношення посадовців до існуючих проблем і своєї ролі в суспільстві.

  Про те, як працює народний депутат Олег Ляшко, я вже писав – «Олег Ляшко спілкується з людьми. Відео.».

  В доданому до цього матеріалу відео ви можете побачити як депутат обласної ради Петро Хомрач «заводиться з пів-оберту», коли прохаю прокоментувати те, що безпосередньо стосується його професійної діяльності – реформування медицини.

  Від спілкування з цими двома посадовцями залишається дуже гарне враження. Найперше – їх цікавлять проблеми суспільства і вони дуже охоче їх обговорюють з суспільством та намагаються здійснити покращення.

  Дещо інше враження склалося від спілкування з начальником обласного Управління з надзвичайних ситуацій Чернігівської ОДА В’ячеславом Ригою та першим заступником голови М  ...

 • Усіляка маєчня одного бійцяBlame Canada! 0'R

  PatriotUA 0 3381

  "Одесский областной совет просит Верховную Раду ввести элементы цензуры на телевидении и в сети Интернет для повышения общественной морали. Как передают «Украинские новости», соответствующее обращение облсовет принял в ходе сессии 11 сентября. 

  По мнению облсовета, цензура необходима ввиду того, что в обществе явные проблемы с моралью и духовностью из-за влияния информационного пространства, несущего угрозу нравственности.

  Депутаты считают необходимыми разработку и внедрение новой системы критериев оценивания теле- и кинопродукции, показываемых на общедоступных телеканалах, в том числе и на кабельных.

  В обращении отмечается, что необходимо законодательно закрепить механизм государственного контроля за оборотом информации в сети Интернет для ограничения доступа украинских пользователей к сайтам, пропагандирующих человеконенавистничество, жестокость и порнографию.

  Стоит отметить, что ранее вице-премьер министр У  ...