• Брухт Минус 40

Радио

Блоги

 • Babaj-blogО грантоедах + 5'R

  Babaj 0 1884

   


  Не хочу быть многословным, троллей лучше игнорировать - меньше шуму. Тем более, проплаченных троллей. 
  Самое интересное, что человек всячески отрицает любой здравый смысл и кричит о демократии. Демократией нас накормили 20 лет назад, спасибо хватит. Хватит, таким же образом сеять националистский сепаратизм. И хватит этим кормить молодое поколение. Разоблачение ваших сказок не за горами. Отдельно хочу поблагодарить тех, кто находит время и силы изложить объективную точку зрения по отношению к нашим прошлому и современному. 
    ...

  Метки: народ, криза
 • Babaj-blogДе ховається правда? 0'R

  Babaj 6 1889

   Відсутність критики створює досить позитивний образ і сліпить очі перед недоліками. 
  Сьогодення - річ нестримна, і ми бачимо, з якою швидкістю інформація поширюється день за днем, активність певних персон аж зашкалює.

  В рамках нашого Чернігова можна спостерігати активність усіляких псевдо-фондів: фонд Максака, фонд Відродження, бюро  "Свідомо" і низка організацій по всій Україні. 

  Насторожує їхня орієнтованість на Європу. Безробіття та криза в Іспанії набирає шалених обертів, Іспанія, Греція, Португалія та інші країни вже зарез мають величезні проблеми в економіці. 

  Чомусь наші ЗМІ, такі незалежні, такі відверті, ні разу не пишуть про те, що наркоманія в Європі не гірша а ніж, в Україні, що всі банкноти євро мають сліди кокаїну, що арабські гості заполоняють міста сотнями тисяч, що європейці відчувають величезну проблему ісламізації, що ці ж араби гвалтують все живе, що навіть є корупція у німецьких  ...