• Брухт ДальнобойСервис


Де ховається правда?

31 Июля 2012 03:31   Просмотров: 1824
Метки: суспільство, фонд відродження, махінатори, криза
Нравится Рейтинг поста: 0
 Відсутність критики створює досить позитивний образ і сліпить очі перед недоліками. 
Сьогодення - річ нестримна, і ми бачимо, з якою швидкістю інформація поширюється день за днем, активність певних персон аж зашкалює.

В рамках нашого Чернігова можна спостерігати активність усіляких псевдо-фондів: фонд Максака, фонд Відродження, бюро  "Свідомо" і низка організацій по всій Україні. 

Насторожує їхня орієнтованість на Європу. Безробіття та криза в Іспанії набирає шалених обертів, Іспанія, Греція, Португалія та інші країни вже зарез мають величезні проблеми в економіці. 

Чомусь наші ЗМІ, такі незалежні, такі відверті, ні разу не пишуть про те, що наркоманія в Європі не гірша а ніж, в Україні, що всі банкноти євро мають сліди кокаїну, що арабські гості заполоняють міста сотнями тисяч, що європейці відчувають величезну проблему ісламізації, що ці ж араби гвалтують все живе, що навіть є корупція у німецьких хірургів, які мутять на органах. 

Про поширення гомосексуалізму я вже мовчу, це повне безглуздя. Окрема мова про Євросоюз: він починає розпадатися, і в новинах можна легко знайти інформацію про те, що Греція залишить зону Євро з ймовірністю 90%. Германія не хоче за свій кошт утримувати країни єврозони, і натякає, що вона може існувати цілком самостійно. 

Всім психологам зрозуміло, що позитив людина бачить краще, а ніж реальні проблеми. 

Так, ці фонди працюють добре. І дуже гарно, що вони критикують діючу владу, яка, чесно кажучи, не задовольняє потреби суспільства. Той самий Атрощенко не може зробити розваленого дому на вул. 50 р. ВЛКСМ, а розкидається грошима на всіляку єрунду. Його ресторани і кафе не використовують платіжних терміналів, бо все оформлено по сірим схемам. Інші кандидати теж жахливі, але добре, що й такі зостались. Спасибі, фонди, що намагаєтесь відстояти громадянську позицію.

Але ж повернемось до реальної ситуації. Що Європа зробила з Латвією, Литвою, Естонією? Спустошені країни. Оце так шлях до світлого майбутнього! 

А якщо розглянути ланцюг, хто все це фінансує, то тут вилізе старий фінансист Сорос. Його ініціативи сумбурні: наприклад, легалізація маріхуани та пом'якшення покарання за її вживання, зберігання. Сумніваюся, що читачі раді тому, щоб наркотик був доступніший для їх дітей. 

Так званий феномен "громадянського суспільства", який проплачений або проспонсований окремими багатіями, не дуже схожий на щось державне і українське. Мета цих заходів дуже сумнівна. Суспільство це осередок, але це не народ з власними традиціями. 

Я вже мовчу, що деякі всесвітньо відомі банки з європейськими власниками спалилися на тому, що відмивали гроші з наркобізнесу. 

Шось я не бачу громадянської активності в Європі стосовно цього приводу. Нам малюють що там все чесно і все так красиво. 

Виникає дуже багато питань, якщо плідно пошукати істину. Факти говорять самі за себе.

Update: //lenta.ru/news/2012/07/31/jobless/


Добавить в:
 
 


Центр Комплект