• Брухт Минус 40

Радио

Посадовці.

8 Июня 2012 19:24   Просмотров: 2964
Метки: суспільство, мена, посадовці
Нравится Рейтинг поста: 0

Сподіваюся, комусь буде цікаво послухати про процеси реформування медицини. Але матеріал про відношення посадовців до існуючих проблем і своєї ролі в суспільстві.

Про те, як працює народний депутат Олег Ляшко, я вже писав – «Олег Ляшко спілкується з людьми. Відео.».

В доданому до цього матеріалу відео ви можете побачити як депутат обласної ради Петро Хомрач «заводиться з пів-оберту», коли прохаю прокоментувати те, що безпосередньо стосується його професійної діяльності – реформування медицини.

Від спілкування з цими двома посадовцями залишається дуже гарне враження. Найперше – їх цікавлять проблеми суспільства і вони дуже охоче їх обговорюють з суспільством та намагаються здійснити покращення.

Дещо інше враження склалося від спілкування з начальником обласного Управління з надзвичайних ситуацій Чернігівської ОДА В’ячеславом Ригою та першим заступником голови Менської РДА, депутатом райради Володимиром Василенко.

Дійсно, ну чому я до них чіпляюся з питаннями? Люди прийшли на свято відпочити, а я з проблемами – негарно якось вийшло. Ось відсвяткують, ось відпуску відгуляють, а там, колись, в службовий час, поміркують і над проблемою менян.

Чи є в мене до них якісь претензії? Та ні, які тут можуть бути претензії, все по закону.

Але чомусь я пішов по Троїцькому ярмарку з Ляшком та його командою – і мені цікаво та приємно побачити радість людського спілкування та намагання вирішити існуючі проблеми, і Ляшку я, як здається, своєю присутністю та зацікавленістю дискомфорту не створював.

Здається, і Петро Хомрач спілкувався з радістю.

Мені немає чого закинути пану Реві та пану Василенку і багатьом іншим, таким же, як і вони. Але чомусь хочеться, щоб посадовці різних рівнів себе поводили так, як Ляшко і Хомрач.

Чи в наших це силах? Звісно, що так, адже ми під час виборів обираємо відповідних посадовців, а якщо кого і не обираємо, то їх призначають наші обранці.

А може, справа зовсім в іншому? Може, справа в тому, що я демократ, тобто той, хто прагне, щоб все суспільство спільним розумом і спільними зусиллями вирішувало спільні проблеми?

Але ж таких як я мало. Більшість прагне бачити над собою володаря, котрий жорстко і справедливо всім керуватиме і за все відповідатиме. А володар сюсюкати та щось обговорювати з людьми не повинен.

Прийдуть вибори, я буду обирати тих, хто здатен об’єднати суспільство для спільної діяльності. Більшість, в чисто радянських традиціях, обиратиме мудрих і мовчазних «начальників народу». Здавалося б дрібниця, але чомусь в тих країнах, де суспільство консолідоване спільним розумом і спільною волею, держави розвиваються, а люди багатіють. А де обирають вождів для управління народом, там країни руйнуються а населення вимирає.
Опубліковано на сайті Нашого слова.Добавить в: