Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » фотоблог » Студенти тепер платитимуть ще більше!

Студенти тепер платитимуть ще більше!

21 Января 2011 12:02   Просмотров: 7017
Метки: освіта, студенти, вуз, оплата навчання
Ще нещодавно, восени , студенти масовими акціями протесту спромоглися зупинити державний наступ на освіту, коли влада хотіла ввести оплати на всі потреби студента у ВУЗі (включаючи і прогули, які багато свідомих студентів використовують для заробітку, адже і так не вистачає грошей).


Зараз же, влада підготувала суспільству ще більш нереальні задачі. По-перше, це скорочення держзамовлення на 42% (врахувати ще й те, що без черги йдуть пільговики і ті, хто ПЛАТИТЬ за «безкоштовну» освіту), а також його вільне зменшення (без прив’язки до кількості студентів). Це призведе не тільки до неможливості навчання мільйонів здібних людей, але й до звільнення викладачів.


За зменшенням людей «в освіті» слідує зменшення навчальних закладів. Так, за однією з норм нового закону «Про освіту», статус вишів залежить від кількості студентів. Це призведе до позбавлення Могилянки статусу університету (і не тільки її!).

Далі. Плюючи на конвенції «Про скачування примусової праці», а також конституційне «безкоштовне здобуття вищої освіти», студентів змусять відшкодовувати кошти, витрачені на них держбюджетом, які не були відпрацьовані в державному секторі економіки.

І це не все. Платити за гуртожитки тепер треба ще більше. Їх «оренда» буде прив’язана до вартості комунальних послуг, що встановлює місто.


Ну і на кінець. Навіть контрактники тепер не можуть спати спокійно, адже плата за навчання тепер буде підійматись щорічно.

Якщо Ви зараз сидите, матюхаючись на нову владу, і думаєте, як же ж вам тепер оплатити навчання, то Ви перші, кого треба звинувачувати в усьому вище написаному! Закони і влада мають підкорятись волі населення! Як донести нашу волю? Листами?(ха!) Через суди? (ха-ха!) Ні! Тільки через масові протести і непокору громадян (без політичних сил і організацій!). Вже не одна країна так досягла гідної освіти в країні. І навіщо далеко ходити? Як я писав на початку статті, в жовтні тільки протестом в тисячі осіб (вільних студентів і громадян. Без прапорів і опозицій. С десятка міст України) народ зміг донести свою волю.


Отже, 31 січня виходьте на вулиці своїх міст задля протесту, щоб потім не виходити в пошуках заробітку!

Слідкуйте за новинами:
zip-cn25.livejournal.com/
vkontakte.ru/club4040409
direct-action.org.ua/
www.facebook.com/prjama.dija


Добавить в: