Блоги

 • Максима ПишнякаУчні Чернігівщини демонструють упевнені успіхи в суспільнознавстві та громадянській освіті в 2014 році. 0'R

  Pishnyak 0 3822

  Учні Чернігівщини демонструють упевнені успіхи в суспільнознавстві та громадянській освіті в 2014 році. Зусилля наших дітей та вчителів тримаються на рівні зусиль дорослих (якщо порівнювати із ВВП). Ми посіли минулий рік гідні місця разом з Тернопільською, Рівненською, Черкаською, Одеською областями.

  Але рівняємось на кращих. Херсонська, Житомирська, Хмельницька, Чернівецька, Миколаївська, Сумська та Харківська області змогли істотно краще підготувати підростаюче покоління до життя у суспільстві. І це незважаючи на те, що показник відповідних обласних ВВП був не захмарний.  
  Тож запрошуємо активно узяти участь учнів, вчителів, батьків у цьогорічному освітньому конкурсі «Кришталева сова» - 14 березня 2015 року.
  Конкурс проводиться для учнів 3-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України з курсів:
  «Я і Укра  ...

 • Максима ПишнякаНаша чернігівська громада, яка вона є АБО які ж ми файні! + 1'R

  Pishnyak 16 4331

    Що ви маєте сказати про громаду свого міста, шановні українці?

  Наше місто (Чернігів), як й інші в Україні, має свою специфіку та індивідуальність. Тут живуть суворі неемоційні люди. Шеф-редактор ЗМІ, який очолює чернігівську Самооборону Майдану, називає нас буддистами. Настільки ми терплячі. Тому часто далі слів протести не йдуть.

  Погано це чи добре? Добре тому, що містяні - практичні, ліберальні та реалістичні люди. Вони не будуть витрачати час на щось цікаве, якщо є інші, більш приземлені життєві справи у місті.

  Щодо "жителі регіону, який межує з країною-ворогом". Чернігівщина не межує із РФією у глибинному розумінні даного вислову. Нам байдуже, як йдуть справи у сусіда-злочинця. Ми місто реалістів. Геополітика звичайно має якийсь відбиток на повсякденному житті, що ми ведемо, але не можна перебільшувати значимість цього ефекту для рішень, що ми приймаємо кожен день.

  Чернігівці дуже зважено ставляться до п  ...

 • Максима ПишнякаУряд та парламент мають невідкладно зайнятися реформуванням основних інститутів! 0'R

  Pishnyak 5 4040

      Неефективність роботи
  більшості механізмів державних інститутів, на які конституцією покладений захист прав людини
  * міліція * суди * прокуратура * органи юстиції
  не виконують належним чином функції, які передбачені законом.  
  Бездіяльність та неефективність 
  * дільничних міліціянтів * органів слідства * міліції * прокуратори.
  Більшість звернень громадян торкається неможливості вирішити елементарні правові проблеми (нерухомість, родинні відносини, побутові конфлікти).  
  Проблематично домогтися справедливості
  у судових інстанціях * складність судової процедури * недостатність елементарних правових знань * відсутність грошей на сплату дорогих послуг адвокатів та юристів
  фактично обмежують наших громадян захистити свої права у суді, реалізувати свої права на справедливий суд.
    ...