Блоги

 • Блог Natali-bibliotekaНа гостини до бібліотеки 0'R

  В Науковій бібліотеці Чернігівського державного інституту економіки і управління відбувся День відкритих дверей.
  Долучитися до заходу було запрошено учнів 10-11 класів чернігівських шкіл разом із класними керівниками та вчителями. Бажаючих прийти виявилося чимало, адже більшість з них у майбутньому –  студенти вишів.
  Головною метою акції стало знайомство з вузівською бібліотекою, яка покликана забезпечувати навчальний процес та надавати користувачеві максимальний обсяг потрібної інформації. Над виконанням цих завдань злагоджено працюють усі структурні підрозділи наукової бібліотеки: читальні зали, редакційно-видавничий і науковий відділи, відділ інформаційно-бібліографічної роботи, навчальний абонемент, відділ комплектування та наукової обробки документів. Цими відділами і було проведено екскурсії для гостей. У просторому, світлому читальному залі періодичних видань бібліотекарі п  ...

 • фотоблогСтуденти тепер платитимуть ще більше! 0'R

  zip-cn25 8 7007

  Ще нещодавно, восени , студенти масовими акціями протесту спромоглися зупинити державний наступ на освіту, коли влада хотіла ввести оплати на всі потреби студента у ВУЗі (включаючи і прогули, які багато свідомих студентів використовують для заробітку, адже і так не вистачає грошей).


  Зараз же, влада підготувала суспільству ще більш нереальні задачі. По-перше, це скорочення держзамовлення на 42% (врахувати ще й те, що без черги йдуть пільговики і ті, хто ПЛАТИТЬ за «безкоштовну» освіту), а також його вільне зменшення (без прив’язки до кількості студентів). Це призведе не тільки до неможливості навчання мільйонів здібних людей, але й до звільнення викладачів.


  За зменшенням людей «в освіті» слідує зменшення навчальних закладів. Так, за однією з норм нового закону «Про освіту», статус виші  ...