Чиста політика

 • Сучасний стан, загрози та перспективи комунальної теплоенергетики України 0'R

  21 Марта 2012 15:29 0 4901
   
  5 березня в Експертному клубі «Чиста політика» відбувся круглий стіл на тему "Сучасний стан, загрози та перспективи комунальної теплоенергетики України". До обговорення проблеми було запрошено представників теплогенеруючих підприємств міста, представників профільних управлінь Чернігівської міської ради, експертів з питань теплоенергетики.

  Серед питань, які було розглянуто під час круглого столу: поточний стан та актуальні проблеми теплогенеруючих підприємств, плани стратегічного розвитку підприємств на найближчі роки з урахуванням вимог національної програми розвитку та модернізації галузі, хід опалювального сезону, підготовка до опалювального сезону 2012-2013 років.

  Всі фахівці одностайно запевнили, що головний тест ефективності роботи підприємств, лютневі морози, успішно пройдено. Наразі, по закінченню опалювального сезону, розпочнуться п ...
 • Нова ініціатива – місцевий референдум + 1'R

  16 Марта 2012 12:33 3 3747
  1 березня в експертному клубу "Чиста політика" відбулась прес-конференція, присвячена старту проекту „Реформа інституту місцевого референдуму: участь громадян в урядуванні”, який реалізує Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень в межах спільної ініціативи Pact Inc., Міжнародного фонду «Відродження» та Фонду Східна Європа.

  За словами Геннадія Максака, керівника Поліського фонду, на сьогодні для громадськості та органів місцевого самоврядування дедалі більш актуальним стає питання можливостей безпосередньої участі громадян в урядуванні, в тому числі шляхом проведення місцевого референдуму. У вересні 2010 р. Кабінетом Міністрів на розгляд Верховної Ради було внесено проект Закону „Про місцевий референдум” (р.н. 7082), який ухвалено парламентом у першому читанні 19.04.2011 р. Цей проект містить ряд суттєвих недоліків. Як наслідок &ndas ...
 • Молоді аналітики спостерігатимуть за виборами 2012 року у Чернігівській області + 1'R

  26 Февраля 2012 22:53 1 13089


  17 лютого 2012 року об 11:00 в Експертному клубі «Чиста політика», що знаходиться за адресою м. Чернігів, вул. Полуботка, 6-а, відбулася стартова прес-конференція «Молодіжна аналітика. Прозорі вибори. Локальна демократія».

  Організатором прес-конференції виступив Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень. Захід відбувся за підтримки National Endowment for Democracy.

  Під час заходу віце-президент Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень Юрій Вдовенко презентував новий проект «Сприяння молоді у спостереженні за виборами». Він зазначив, що даний проект ставить за мету розвинути локальні демократичні ініціативи шляхом залучення активістів молодіжного громадського руху Чернігівської області до процесу аналізу виборчої кампанії 2012 року для підвищення її прозорості.

  Менеджер проекту Максим ...
 • Чого навчились громадські ради на Чернігівщині 0'R

  19 Февраля 2012 15:37 0 4020

  15 лютого в прес-клубі «Чиста політика» відбулася прес-конференція щодо підсумків проекту «Посилення спроможності районних громадських рад в Чернігівській області до співробітництва з органами влади», який полягав у проведенні навчання членів громадських рад при виконавчих органах влади.

  Про результати навчання розказали голова Чернігівського освітнього центру «Ініціатива» Павло Пущенко, віце-президент «Поліського фонду міжнародних і регіональних досліджень» Юрій Вдовенко та начальник управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації Андрій Подорван.

  За словами Павла Пущенка, головною метою проекту, яку ставили перед собою організатори навчання, є посилення громадської активності та спроможності громадських організацій Чернігівської області брати участь у формуванні та реалі ...
 • «Фронт змін на Чернігівщині підбив результати акції «Україна проти Януковича» 0'R

  2 Декабря 2011 17:12 11 4150
  В Експертному клубі «Чиста політика» відбулася прес-конференція депутатів політичної партії «Фронт Змін» Олександра Нерети, Сергія Кирієнка та Ярослава Демченкова, куратора Національної ініціативи «Хода проти смерті», на тему: «Підведення підсумків всеукраїнської акції «Україна проти Януковича». Вона була ініційована Фронтом Змін та розпочалася в середині жовтня. В ході акції активісти партії зібрали майже шість тисяч підписів громадян проти політики чинного президента.

  Під час прес-конференції організатори заходу оголосили підсумки акції по Чернігівській області, а також висловили своє ставлення до дій нинішньої влади.

  «Для нашої партії акція – це прояв демократії і свободи», - наголосив Олександр Нерета.

  Також депутат дав свою оцінку діям президента і Уряду: «Хотів би сказати, що акція була ...
 • Україна без альтернативи. Новий закон про вибори — консервація старої політики -10'R

  24 Ноября 2011 23:26 0 3745
   
    У експертному клубі «Чиста політика» відбулася прес-конференція голови обласної організації політичної партії «Україна Майбутнього» Романа Семешка на тему: «Україна без альтернативи. Новий закон про вибори — консервація старої політики».
  Під час прес-конференції обговорювалися такі питання:
  які наслідки для української демократії і для держави в цілому буде мати новий закон про вибори до Верховної Ради України?

  що чекає Україну під час виборчої кампанії та після виборів?

  чому прийняття нового закону підтримала парламентська опозиція (БЮТ та НУНС),

  чим вказаний закон для них є вигідним?

  «Новий Закон «Про вибори народних депутатів України» спрямовано на консервацію діючого режиму Партії регіонів та її сателітів. Це шлях до тотального контр ...
 • Місце жінки у вітчизняній політиці -5'R

  3 Ноября 2011 11:48 1 5217
   У Всеукраїнському прес-центрі Українського національного інформаційного агентства УКРІНФОРМ відбулася презентація соціологічного дослідження на тему "Місце жінки у вітчизняній політиці. Актуальність жіночих політичних рухів в Україні", організована Центром перспективних соціальних досліджень Мінсоцполітики та НАН України. 

  З журналістами спілкувалися директор Центру перспективних соціальних досліджень Леонід Ільчук, завідувач відділу проблем соціальної безпеки Центру Олена Давидюк, голова ради Київської міської громадської організації Всеукраїнського жіночого об'єднання "Солідарність" Галина Наелапеа, політолог, професор кафедри парламентаризму та політичного менеджменту Національної академії державного управління при Президентові України Оксана Рублюк.

  Дослідження проводилося у серпні-жовтні цього року (в 13 областях України, АР Крим, м.Київ та м.С ...
 • В Черниговском пресс-центре «Еспертна думка» состоялся круглый стол на тему: «Банковские услуги для предпринимателей: что могут банки и чего хочет бизнес?» -10'R

  31 Октября 2011 13:50 3 3632
   

  В обсуждении взяли участие:
  - Светлана ЧЕРКАЙ, заместитель председателя правления АО «Эрсте Банк»;
  - Елена ДОРОШЕНКО, директор Северного межрегионального управления розничным бизнесом АО «Эрсте Банк»;
  - Александр ЯБЛУНОВСКИЙ, директор департамента платежных карт и альтернативных каналов обслуживания АО «Эрсте Банк»;
  - Юрий МАРТЫНЕНКО, учредитель ОАО «Международное агентство переводов и информационных технологий»;
  - Сергей АВЕРЧЕНКО, глава областной организации объединения работодателей Черниговщины;
  - представители малого и среднего бизнеса.

  Светлана ЧЕРКАЙ рассказала о сотрудничестве банка с малым бизнесом, о том, какие критерии для определения малого и среднего бизнеса. А также, чем отличается обслуживание малого бизнеса от среднего в Эрсте Банке.
  «Я с уверенностью могу с ...
 • Місце жінки у вітчизняній політиці -10'R

  31 Октября 2011 13:21 3 3512
  1 листопада 2011 року об 11:00 за адресою м.Київ. вул.Богдана Хмельницького, 8/16 в приміщенні прес-центру «УКРІНФОРМ» відбудеться презентація результатів соціологічного дослідження проведеного Центром перспективних соціальних досліджень Мінсоцполітики та НАН України: «Місце жінки у вітчизняній політиці. Актуальність жіночих політичних рухів в Україні»
  У заході братимуть участь:
  • Леонід ІЛЬЧУК - директор Центру перспективних соціальних досліджень, кандидат політичних наук, доцент;
  • Олена ДАВИДЮК - завідувач відділом проблем соціальної безпеки, кандидат соціологічних наук;
  • Галина НАЕЛАПЕА - голова ради Київської міської громадської організації Всеукраїнського жіночого об`єднання «Солідарність»;
  • Оксана РУБЛЮК - політолог, професор Національної академії державного управління при Президентові України.
  ...
  Метки:
 • «Журналістські посиденьки» у Чернігові -10'R

  29 Октября 2011 21:37 2 2323

  У Чернігівському Експертному клубі «Чиста політика» Громадський консорціум виборчих ініціатив за організаційної підтримки Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень організував обговорення виборчої ситуації в Україні. 
  В неформальній атмосфері учасники заходу спілкувались з експертом з виборчих систем, головою правління ГМ «ОПОРА» Ольгою Айвазовською.

  «На одному з етапів процесу підготовки законопроекту про вибори народних депутатів України ми домовилися з партнерами працювати разом, щоб хоч якось вплинути на цей процес. І один з методів впливу – це, як мінімум, донести у регіони ту інформацію, яка є в адміністрації Президента, у Верховній Раді, у комітетах щодо підготовки цього законопроекту. Ще на першому етапі виборчої реформи у нас склалося таке враження, що її метою є підготовка закону, який був би вигідний окремим політич ...
Страница: 1 2      | следующая