Блоги

 • Чиста політикаСучасний стан, загрози та перспективи комунальної теплоенергетики України 0'R

   
  5 березня в Експертному клубі «Чиста політика» відбувся круглий стіл на тему "Сучасний стан, загрози та перспективи комунальної теплоенергетики України". До обговорення проблеми було запрошено представників теплогенеруючих підприємств міста, представників профільних управлінь Чернігівської міської ради, експертів з питань теплоенергетики.

  Серед питань, які було розглянуто під час круглого столу: поточний стан та актуальні проблеми теплогенеруючих підприємств, плани стратегічного розвитку підприємств на найближчі роки з урахуванням вимог національної програми розвитку та модернізації галузі, хід опалювального сезону, підготовка до опалювального сезону 2012-2013 років.

  Всі фахівці одностайно запевнили, що головний тест ефективності роботи підприємств, лютневі морози, успішно пройдено. Наразі, по закінченню опалювального сезону, розпочнуться п  ...

 • Чиста політикаМолоді аналітики спостерігатимуть за виборами 2012 року у Чернігівській області + 1'R  17 лютого 2012 року об 11:00 в Експертному клубі «Чиста політика», що знаходиться за адресою м. Чернігів, вул. Полуботка, 6-а, відбулася стартова прес-конференція «Молодіжна аналітика. Прозорі вибори. Локальна демократія».

  Організатором прес-конференції виступив Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень. Захід відбувся за підтримки National Endowment for Democracy.

  Під час заходу віце-президент Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень Юрій Вдовенко презентував новий проект «Сприяння молоді у спостереженні за виборами». Він зазначив, що даний проект ставить за мету розвинути локальні демократичні ініціативи шляхом залучення активістів молодіжного громадського руху Чернігівської області до процесу аналізу виборчої кампанії 2012 року для підвищення її прозорості.

  Менеджер проекту Максим   ...

 • Чиста політикаУкраїна без альтернативи. Новий закон про вибори — консервація старої політики -10'R

   
    У експертному клубі «Чиста політика» відбулася прес-конференція голови обласної організації політичної партії «Україна Майбутнього» Романа Семешка на тему: «Україна без альтернативи. Новий закон про вибори — консервація старої політики».
  Під час прес-конференції обговорювалися такі питання:
  які наслідки для української демократії і для держави в цілому буде мати новий закон про вибори до Верховної Ради України?

  що чекає Україну під час виборчої кампанії та після виборів?

  чому прийняття нового закону підтримала парламентська опозиція (БЮТ та НУНС),

  чим вказаний закон для них є вигідним?

  «Новий Закон «Про вибори народних депутатів України» спрямовано на консервацію діючого режиму Партії регіонів та її сателітів. Це шлях до тотального контр  ...

 • Чиста політика«Журналістські посиденьки» у Чернігові -10'R


  У Чернігівському Експертному клубі «Чиста політика» Громадський консорціум виборчих ініціатив за організаційної підтримки Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень організував обговорення виборчої ситуації в Україні. 
  В неформальній атмосфері учасники заходу спілкувались з експертом з виборчих систем, головою правління ГМ «ОПОРА» Ольгою Айвазовською.

  «На одному з етапів процесу підготовки законопроекту про вибори народних депутатів України ми домовилися з партнерами працювати разом, щоб хоч якось вплинути на цей процес. І один з методів впливу – це, як мінімум, донести у регіони ту інформацію, яка є в адміністрації Президента, у Верховній Раді, у комітетах щодо підготовки цього законопроекту. Ще на першому етапі виборчої реформи у нас склалося таке враження, що її метою є підготовка закону, який був би вигідний окремим політич  ...

 • Чиста політикаЧи стане влада більш доступною? 0'R  У Чернігівському Експертному клубі «Чиста політика» відбулося експертне обговорення на тему: «Чи стане влада більш доступною?»

  13 січня Верховна Рада прийняла закон про доступ до публічної інформації. За ухвалення Закону, розробленого бютівцем Андрієм Шевченком, проголосували 408 депутатів. У законі прописані гарантії на доступ до публічної інформації, а також умови обмеження доступу до неї. Закон вступає в дію через 3 місяці з дня його опублікування.

  Чернігівські експерти, представники влади та журналісти обговорили дію нового закону на відкритість та доступність взаємовідносин влада-громада. А також, чи працюватиме у повній мірі новий закон про доступ до інформації в Україні.

  Голова ЧОЦ «Ініціатива» Павло Пущенко упевнений, що прийняття Закону "Про доступ до публічної і  ...