Блоги

 • Чиста політика«Фронт змін на Чернігівщині підбив результати акції «Україна проти Януковича» 0'R

  В Експертному клубі «Чиста політика» відбулася прес-конференція депутатів політичної партії «Фронт Змін» Олександра Нерети, Сергія Кирієнка та Ярослава Демченкова, куратора Національної ініціативи «Хода проти смерті», на тему: «Підведення підсумків всеукраїнської акції «Україна проти Януковича». Вона була ініційована Фронтом Змін та розпочалася в середині жовтня. В ході акції активісти партії зібрали майже шість тисяч підписів громадян проти політики чинного президента.

  Під час прес-конференції організатори заходу оголосили підсумки акції по Чернігівській області, а також висловили своє ставлення до дій нинішньої влади.

  «Для нашої партії акція – це прояв демократії і свободи», - наголосив Олександр Нерета.

  Також депутат дав свою оцінку діям президента і Уряду: «Хотів би сказати, що акція була   ...

 • фотоблогпідтримайте "кліком" братів наших менших - тварин! 0'R

  zip-cn25 0 2599

  взято з community.livejournal.com/animalrights_ua/ :

  Кто не знает, на этой странице есть голосование справа, против усыпления наших друзей:
  kiyany.obozrevatel.com/news/2009/4/16/53539.htm

  По результатам сего опроса будет приниматься решение на совещании КГГА 17 апреля!

  ============================================================================
  як мені відомо, вже три дні в Києві проходять пікети під міськ радою. і ось перші результати.
  ============================================================================

  більше з kiyany.obozrevatel.com/news/2009/4/16/53539.htm:
  16.04.2009 | 17:11
  Избавляться от дворняг будут гуманным методом
  Первый заместитель председателя КГГА Ирэна Кильчицкая 15 апреля вручила благодарности киевского городского главы представителям международных общественных организаций защиты животных из Великобритании, Австрии и Германии.

  Как сообщили &q  ...

 • фотоблогАКЦІЯ „ЧАС БРАТИ СВОЄ” відео 0'R

  zip-cn25 0 2210  відео з акції. доволі багато відгуків від друзів, що приїхали з Москви. Відомий російський анархо-журналіст Влад Тупікін, який відвідав цей захід, написав багато приємних відгуків про самих українців і про доволі демократичне ставлення влади до подібних акцій. (більше: //tupikin.livejournal.com/396079.html)

    ...

 • фотоблогзахищатимемо братів наших менших! 0'R

  zip-cn25 0 2242

  мені от цікаво, чи не проводяться зараз і у нас такі заходи в мерії?
  за відсутності активних захисників тварин в нашому місті, такі дії влади можуть пройти зовсім непомітно.
  шкода тваринок, і так жарти про білящі не завжди видумані.
  з такою ж політикою можна і безпритульних людей травити, щоб не псували вигляд міста до Євро2012...

  ===========================================================================
  завтра, во вторник, в 14:00, состоится очередное пикетирование защитниками животных госадминистрации Киева.
  - это протест зоозащитников против намерений городских властей свернуть Программу стерилизации и принять решение о массовом убийстве бездомных животных, связанных с "отсутствием средств в бюджете" и приближением чемпионата "Евро-2012".
  поскольку в последние два года добровольцы выполняли Программу стерилизации фактически за свои деньги, их протест более чем оправдан, даже если не упоминать этические и г  ...

 • фотоблогАкція „ЧАС БРАТИ СВОЄ”. Погляд незалежного учасника 0'R

  zip-cn25 2 2214

  Якось так спонтанно вийшло, що сьогодні, 12го квітня, я поїхав в Київ і потрапив на акцію. Враження вийшли доволі розпливчасті (як завжди).
  Прибув на місце зустрічі (метро „Арсенальна”) десь за 10 хвилин до початку. Там вже стояло десь з 5ть міліціянтів. Також стояла палатка (мабуть „Нові ліві” і марксисти), яка перед акцією зразу склалась... подивися на цих зачуханих людей і якось аж перехотілось там знаходитись. Вирішив стояти до останнього. Бачу, почали підходити футбольні хули та панки-анархісти, які розгорнули привітні чорні прапори. Настрій відразу покращився.
  Фінальною крапкою збору стали „антіфашиська дія”, які з”явились на площі організованою групою, всі в чорному і масках. Дуже вразила їх згуртованість. Вони швиденько всі вишукувались, вивісили повішене чучело капіталізму, розгорнули транспоранти і прапори. За ними послідували і всі інші.

  Постояли, порепетИрували, порепетувАли, і ринули гучною ходою з крик  ...

 • фотоблогакція «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ» 0'R

  zip-cn25 0 8986

  (сам обов"язково прийму участь)

  СТАНЬ ВОЛОНТЕРОМ!!!

  IV всеукраїнської акції «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»
  благодійної допомоги дітям з вадами зору

  4-10 травня 2009 року!

  Акція відбудеться у всіх містах всіх областей України, в тому числі в місті Києві!

  4-8 травня акція проходитиме в усіх школах та ВУЗах України.
  10 травня 2009 року (неділя) – фінал акції: в кожному місті відбудуться благодійні святкові концерти, спортивні змагання, творчі конкурси, флеш-моби та багато цікавих акцій, під час яких тисячі волонтерів збирають кошти на обладнання для лікування зору у дітей для лікарень свого міста.


  Всі волонтери матимуть спеціальні пронумеровані скриньки для збору грошей, а також ідентифікатори із власною фотографією. Вони, збираючи кошти, даруватимуть кожному, хто вкидає бу  ...

  Метки: акції
 • фотоблогАКЦІЯ „ЧАС БРАТИ СВОЄ” 0'R

  zip-cn25 10 3334

  ПРЕС-РЕЛІЗ АКЦІЇ „ЧАС БРАТИ СВОЄ”

  12 квітня кілька сотень студентів та робітників в рамках акції „Час брати своє!” мають намір пройти у Києві маршем від гармати на Арсенальній до станції метро Хрещатик. Акція відбувається на захист соціальних, трудових та громадянських прав простого народу. Запрошуються всі, хто вбачає порятунок від зловживань роботодавців та влади в самоорганізації та солідарності. Збір заплановано на 14.00 біля станції метро "Арсенальна".

  Цього разу ніхто не нічого не буде вимагати від влади – наш голос протесту буде звернений до простих громадян. На нашу думку, просити щось у влади: це безглуздо, вони не допоможуть, навіть якщо у них буде можливість. Нас об’єднала небезпека. Великий бізнес намагається подолати кризу за рахунок тих, хто створює усі багатства – людей найманої праці. Ми всі можемо спостерігати,   ...

  Метки: акції
 • фотоблогАкції проти міліцейської жорстокості у Києві та Сімферополі 0'R

  zip-cn25 2 3023

  15 березня 2009 р. в рамках Міжнародного дня протидії міліцейській жорстокості у Києві та Сімферополі відбулися акції протесту

  У Києві під час театралізованої акції “міліціянти” з бутафорськими кийками “били” виступаючих та глядачів, незгодних з постыйними порушенням прав людини органами “правопорядку”. Цим протестувальники хотіли привернути увагу громадськості на фактичну безкарність злочинців у погонах.

  Далі виступали правозахисники, соціальні та ліві активісти, антифашисти. Вони зазначили, що безкарність міліцейської жорстокості не допустима. Згадувалися нещодавні її жертви — Вадим Галкін і Мустафа Хаіров. Перший був жорстоко побитий міліціонерами лише за те, що зробив їм зауваження, коли вони відверто порушували закон. Будинок другого помилково штурмувався “Беркутом”, васлідок чого електрик втратив руку.

  Серед скандованих гасел були “Фашизм не пройде!”, “Государство   ...