Блоги

 • Блог ChernigovskyPatrulХаос у житлово-комунальному господарстві Чернігова наростає + 1'R

   Поза увагою у Звіті Чернігівського міського голови, який він представив громадськості на 45 сесії Чернігівської міської ради 28 листопада 2014 року і який отримав багато схвальних відгуків у залі міської ради, залишилося питання реформування житлово-комунального господарства Чернігова. Можливо, це питання з розряду «незручних» для міського голови. То ж проаналізувати питання, що сьогодні у великій мірі хвилює громаду Чернігова, зібралися активісти ініціативи «Чернігівський патруль».
  19 грудня 2014 року об 11.00 год. в приміщенні Федерації профспілкових організацій Чернігівської області відбулася прес-конференція «Хаос у житлово-комунальному господарстві Чернігова наростає» за їх участі. Запрошені на захід представники Управління ЖКГ міста та чотирьох ЖЕКів Чернігова не прийшли.
  Увазі журналістів і громадськості був запропонований аналіз виконання місцевою владою «Програми реформування та розвитку житлово-комунального господ  ...

 • Чиста політикаУкраїна без альтернативи. Новий закон про вибори — консервація старої політики -10'R

   
    У експертному клубі «Чиста політика» відбулася прес-конференція голови обласної організації політичної партії «Україна Майбутнього» Романа Семешка на тему: «Україна без альтернативи. Новий закон про вибори — консервація старої політики».
  Під час прес-конференції обговорювалися такі питання:
  які наслідки для української демократії і для держави в цілому буде мати новий закон про вибори до Верховної Ради України?

  що чекає Україну під час виборчої кампанії та після виборів?

  чому прийняття нового закону підтримала парламентська опозиція (БЮТ та НУНС),

  чим вказаний закон для них є вигідним?

  «Новий Закон «Про вибори народних депутатів України» спрямовано на консервацію діючого режиму Партії регіонів та її сателітів. Це шлях до тотального контр  ...