Блоги

 • Блог Chistaya_PolitikaПідвищення інвестиційної привабливості малих міст Чернігівської області 0'R

  22 березня в дискусійному клубі "Експертна думка" відбулася прес-конференція, присвячена старту проекту «Інновації, Інформація, Розвиток. Підвищення інвестиційної привабливості малих міст Чернігівської області», який реалізують Центр європейської співпраці (Польща), Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень і Чернігівський регіональний центр з інвестицій та розвитку за підтримки програми «Польська допомога», яка фінансується в рамках програми «Співпраця заради розвитку» МЗС Республіки Польща в 2013р.

  Українські координатори проекту повідомили про те, що Чернігівщина щодо залучення інвесторів знаходиться лише в другій десятці областей України. І, як наголосив Юрій Вдовенко, директор ДБУ «Чернігівський регіональний центр з інвестицій та розвитку», якщо питання інвестування в Чернігові, Ніжині та Прилуках вирішуються, то економ  ...

 • Чиста політикаМолоді аналітики спостерігатимуть за виборами 2012 року у Чернігівській області + 1'R  17 лютого 2012 року об 11:00 в Експертному клубі «Чиста політика», що знаходиться за адресою м. Чернігів, вул. Полуботка, 6-а, відбулася стартова прес-конференція «Молодіжна аналітика. Прозорі вибори. Локальна демократія».

  Організатором прес-конференції виступив Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень. Захід відбувся за підтримки National Endowment for Democracy.

  Під час заходу віце-президент Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень Юрій Вдовенко презентував новий проект «Сприяння молоді у спостереженні за виборами». Він зазначив, що даний проект ставить за мету розвинути локальні демократичні ініціативи шляхом залучення активістів молодіжного громадського руху Чернігівської області до процесу аналізу виборчої кампанії 2012 року для підвищення її прозорості.

  Менеджер проекту Максим   ...

 • Чиста політикаЧого навчились громадські ради на Чернігівщині 0'R


  15 лютого в прес-клубі «Чиста політика» відбулася прес-конференція щодо підсумків проекту «Посилення спроможності районних громадських рад в Чернігівській області до співробітництва з органами влади», який полягав у проведенні навчання членів громадських рад при виконавчих органах влади.

  Про результати навчання розказали голова Чернігівського освітнього центру «Ініціатива» Павло Пущенко, віце-президент «Поліського фонду міжнародних і регіональних досліджень» Юрій Вдовенко та начальник управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації Андрій Подорван.

  За словами Павла Пущенка, головною метою проекту, яку ставили перед собою організатори навчання, є посилення громадської активності та спроможності громадських організацій Чернігівської області брати участь у формуванні та реалі  ...

 • Блог ArchitectДемократичний Альянс визнаний найбільш впливовою громадською організацією Чернігівщини в 2011 році + 2'R

  Architect 3 2168


  Відповідно до Звіту за результатами експертного соціологічного опитування «ЧЕРНІГІВЩИНА ЕКСПЕРТНА 2011», проведеного Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень, Демократичний Альянс визнаний найбільш впливовою громадською організацією на Чернігівщині та набрав 24,3% голосів експертів.

  Друге та третє місця зайняли «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» та «Просвіта», і набрали 16,7% та 4,6% відповідно.

  Також Демократичний Альянс зайняв перше місце серед акцій, організованих громадськими організаціями, що найбільш запам’ятались у 2011 році. Акція проти підвищення тарифів на проїзд в громадському транспорті набрала 30,0% голосів.

  Друге та третє місця зайняли «Акція на захист Ялівщини» та «Лобіювання прийняття нормативного акту по пово  ...