• Брухт ДальнобойСервис


Блоги

 • Демократія Протест об’єднаної опозиції. Відео. 0'R

  tregube 2 4069


  Разом з групою Фронту змін 5 червня їду до Києва захищати українську мову. Навчені життям регіонали зібралися перед центральним входом до Верховної Ради – звідти доносяться звуки диригування Чечетовим масовкою. Заходимо з іншого боку – від стадіону Лобановського.

  Турчинов і крики «Ганьба!» – здається, це єдине, що він вміє гарно робити. Потім намагається спрямувати натовп на штурм омоновців. Ентузіазму це не викликає, а от протести – так. Знімаю молодого чоловіка, котрий намагається зупинити провокативні дії. Уточнюю, від якої він політсили – просто громадянин України. Приємно чути, як гордо він вимовляв ці слова. Натовп не бездумний – провокатори так чи інакше нейтралізуються.

  Яценюк не кричав «Ганьба», але його риторика також особливою інтелектуальністю не відрізнялася: « – цей бій ми не перемогли; - ми зобов’язані розпочати постійну акцію протесту; –  ...

 • Чиста політика«Фронт змін на Чернігівщині підбив результати акції «Україна проти Януковича» 0'R

  В Експертному клубі «Чиста політика» відбулася прес-конференція депутатів політичної партії «Фронт Змін» Олександра Нерети, Сергія Кирієнка та Ярослава Демченкова, куратора Національної ініціативи «Хода проти смерті», на тему: «Підведення підсумків всеукраїнської акції «Україна проти Януковича». Вона була ініційована Фронтом Змін та розпочалася в середині жовтня. В ході акції активісти партії зібрали майже шість тисяч підписів громадян проти політики чинного президента.

  Під час прес-конференції організатори заходу оголосили підсумки акції по Чернігівській області, а також висловили своє ставлення до дій нинішньої влади.

  «Для нашої партії акція – це прояв демократії і свободи», - наголосив Олександр Нерета.

  Також депутат дав свою оцінку діям президента і Уряду: «Хотів би сказати, що акція була   ...

 • Интересности"Фронт змін" в Чернігові. Що воно таке? 0'R

  Informer 9 3295

  Прочитав топ-новину на головній сторінці сайту..
  Мене розділяють неоднозначні думки з цього приводу.
  З одного боку я думаю, що Яценюк - прогресивна фігура в українському політикумі.
  З іншого боку така презентація Фронту Змін у Чернігові - мяко кажучи сумнівна.
  Я особисто підписаний на розсилку від сайту Фронту змін і мені здається дивним, що мені на мило не прийшло ніякої інфи про ініціативу в Чернігові.
  Мало того, що стаття - ніяка, так ще й лідери якісь сумнівні..
  Якщо так і далі будуть Фронт Змін розкручувати - не буде нічого хорошого!

  Хотілося б дізнатися ваші думки щодо цього..

  З.І.: Чомусь не можу переглянути коментарів до статті, хоча вчора міг. Спеціально закрили чи що?  ...Центр Комплект