Блоги

 • Чиста політикаЧого навчились громадські ради на Чернігівщині 0'R


  15 лютого в прес-клубі «Чиста політика» відбулася прес-конференція щодо підсумків проекту «Посилення спроможності районних громадських рад в Чернігівській області до співробітництва з органами влади», який полягав у проведенні навчання членів громадських рад при виконавчих органах влади.

  Про результати навчання розказали голова Чернігівського освітнього центру «Ініціатива» Павло Пущенко, віце-президент «Поліського фонду міжнародних і регіональних досліджень» Юрій Вдовенко та начальник управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації Андрій Подорван.

  За словами Павла Пущенка, головною метою проекту, яку ставили перед собою організатори навчання, є посилення громадської активності та спроможності громадських організацій Чернігівської області брати участь у формуванні та реалі  ...

 • Блог p_pavloМаю честь презентувати 0'R

  p_pavlo 33 2482

  Чернігівські активісти об’єдналися для громадянської освіти  В Чернігові створено нову громадську організацію Чернігівський освітній Центр „ІНІЦІАТИВА”.
  Організація була створена на основі молодіжної громадської організації „Армада” до якої також приєдналися деякі колишні чернігівські активісти громадянської кампанії „ПОРА”, молоді науковці, викладачі та професійні тренери.

  Чернігівський освітній Центр „Ініціатива” – це міська громадська організація головним завданням якої є розбудова громадянського суспільства та демократичних інституцій в Північному регіоні України.

  Члени організації переконані, що тільки через підвищенням громадянської свідомості, а звідси і громадянської активності можна досягти позитивних зрушень в життя як окремих   ...