• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Перший арт-простір у Новгороді-Сіверському створює художниця Оксана Косова (відео)


Перший арт-простір у Новгороді-Сіверському створює художниця Оксана Косова (відео)

Художниця з Новгорода-Сіверського Оксана Косова створює перший в місті арт-простір. Вона планує збирати небайдужих до будь-якого виду мистецтва містян. Тут будуть проводити майстер-класи, музичні вечори, показувати вистави. Зараз Оксана з однодумцями облаштовує кімнату. Власноруч роблять м`які меблі.Це приміщення колишнього будинку побуту. Кімната, в якій облаштовують майбутній арт-простір, пустувала. Художниці Оксані Косовій віддали її в оренду безкоштовно для мистецького проекту.

Оксана Косова, художниця: «Ідея виникла вже дуже давно, потім вона зріла, формувалася. Напевно, під впливом такої дуже млявої атмосфери в нашому місті. Наше місто гідне того, щоб тут було щось таке на кшталт галереї або мистецького простору. Це буде об`єднуватидекільканапрямківтворчих. Саме з театральної вистави ми і дебютуємо 2 грудня. На меті у нас і музичні батли, майстер-класи з малювання».

Художниця працює на громадських засадах. Всі заходи в арт-просторі будуть безкоштовними. І декорації – все, що принесли з домівок жителі Новгорода-Сіверського.

Оксана Косова:
«Все, що ми можемо зробити – ми робимо самі. Єдине – сподіваємося на таких же небайдужих. Кому цікаво, хто хоче взяти участь, ми завжди раді».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: арт-простір, Оксана Косова, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект