• Брухт ДальнобойСервисНовости

Людям о людях 

 • (30 Июля 2021 14:03) Заміж за 40 хвилин
  Одного разу брат сказав сестрі: «Виходь заміж за Андрія Рудика». «Я? За Рудика - ніколи в житті», - відповіла Ірина. «Не зарікайся», - сказав Андрій Рудика, почувши категоричну відповідь дівчини. Життя розпорядилось так, що сказані ним тоді ці два слова стали пророчими.
 • 29 липня своє професійне свято відзначають співробітники кадрового забезпечення МВС України. З нагоди свята своїм досвідом служби в поліції та професійними секретами поділилася заступник начальника відділу комплектування Управління кадрового забезпечення ГУНП в Чернігівській області Анна Лось.
 • Анатолій Бенедик – один з корифеїв гри у шахи на Городнянщині. У шахи та шашки він грає практично все своє життя, причому всюди – вдома, на роботі, навіть примудрявся грати у автобусі, який сам водив, щоправда не під час руху. І хоч шахи не стали ключовим захопленням його життя, а є лише улюбленим дозвіллям...
 • Як тільки з’явився у Городні магазин «Танечка і Ванечка», він одразу став дуже популярним серед малюків та їхніх батьків. Ще б пак — асортимент його настільки різноманітний, що тут за один раз можна купити все, необхідне дитині — одяг, взуття, харчування, іграшки, канцтовари, рюкзак тощо.
 • Коли йдеться про тваринницьку галузь, то здебільшого говорять про більш-менш великі сільськогосподарські ферми, які займаються вирощуванням худоби. І, звісно, коли розповідають про проблеми або, навпаки, певні пільги, що існують у цій галузі, то це теж стосується найчастіше саме цієї категорії, тобто господарств, які зареєстровані як юридичні особи.
 • Юрія Мучту знають майже всі жителі Сосницького краю і не тільки, адже сцена для нього - другий дім. Потяг до музики був з самого дитинства. Батьки вдома постійно співали і він ріс серед пісень. Будучи в 5 класі сам пішов до музичної школи. Три роки провчився і кинув.
 • До Сосницької лікарні він прибув у 1977 році і до 2015 року працював лікарем акуше-ром-гінеколо-гом. За цей період він прийняв близько 5 тисяч пологів різної складності і лише пішовши на заслужений відпочинок та через відсутність нині пологового відділення у Сосницькій лікарні, йому довелося змінити фаховий напрямок.
 • Терапевтичне відділення Борзнянської міської лікарні можна було б описати кількома реченнями: відкрите на третьому (зараз - на 3 і 4) поверсі одного з корпусів у 1988 році; тоді було розраховане на 70, а сьогодні - на 60 ліжок...
 • «Ідьте прямо, по вулиці - двір Ніни Дмитрівни не минете. У неї квітів - ціле море», - зорієнтували нас у Оленівці. І справді, розкішне буяння тюльпанів на всі кольори й смаки ми байдуже проїхати не змогли. Ніна Сокол саме збиралася на роботу в школу, де працює техпрацівницею.
 • Кожна людина з’явилася на світ, аби творити добре, світле та вічне в ньому. І тому люди несуть це прагнення в собі, виплескуючи його назовні завдяки натхненню і покликанню. Такою творчою особистістю є і Наталія Василинчук.
Страница: 1 2 3  ...  738      | следующая


Центр Комплект