• Брухт ДальнобойСервисНовости

Людям о людях 

 • Часто так трапляється, що на пенсії людина відкриває свої таланти та починає займатися справою до душі. Так трапилося і з поетесою Любов’ю Грищенко з Корюківки. Тільки вийшовши на заслужений відпочинок, вона почала приділяти неабияку увагу власній творчості.
 • (26 Февраля 2021 12:52) Мистецький шлях Юлії Артюх
  Неймовірно красива, творча і талановита. Все це – про чернігівку Юлію Артюх, відому модель і художницю. Творчість і мистецтво були в житті Юлії з самого дитинства. «У мене дуже творча бабуся, ми з нею одного знаку Зодіаку, і любов до творчості прищепила мені саме вона.
 • Якщо перефразувати крилату фразу «Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина» на «Скільки професій, навичок ти маєш, стільки разів ти людина», то чернігівця Олександра Хорошка було б четверо, п’ятеро, а то й більше.
 • Усі грандіозні справи завжди починаються з чогось маленького: мрії, думки, ідеї. А далі – «ефект лавини». Якщо вміло запустити малесеньку сніжку, то вона обов’язково перетвориться на величезну снігову кулю. Головне – вірити у власні сили і на шляху досягнення мети не зупинятися.
 • Історія закоханих артистів: художнього керівника заслуженого народного аматорського хору України «Десна» Чернігівського міського палацу культури Миколи Олексієнка та солістки цього ж колективу Валентини Кочубей. Обоє вважають, що їхні почуття – назавжди, бо для кожного з них кохання хоч і не перше, але точно останнє.
 • (23 Февраля 2021 13:20) Надя плюс Сергій
  14 лютого, на День святого Валентина, 33-річний Сергій Олексій з Прохорів, що на Борзнянщині, подарував коханій 33-річній Надії Пономаренко вітальну листівку. Більше сюрпризів не було. Жінка заздалегідь попередила, аби чоловік не витрачав гроші з сімейного бюджету.
 • Супруги Бойченко - 35-летний Роман и 31-летняя Ирина не на шутку увлеклись необычным и редким, как для нашего города, так и для Украины хобби - железнодорожным моделизмом. О том, почему решили построить железнодорожный макет, под который выделили целую комнату в своей квартире читайте в нашем материале.
 • «Кожен може досягти вершину свого Олімпу, незалежно від того, спорт це, чи якийсь інший вид діяльності. Своє «золото» можна вибороти завдяки працьовитості: обдарований спортсмен і трудолюбивий мають однакові шанси піднятись на п’єдестал.
 • Напередодні Дня рідної мови, який припадає на 21 лютого, Сусіди.Сіty поцікавилися в учительки української мови та літератури Корюківської четвертої школи Наталії Кльови про те, чи більше уваги мові приділяють нинішні школярі
 • Ми всі неодноразово чули про те, що спорт піднімає настрій, заряджає енергією, насичує організм киснем, допомагає протистояти хронічній втомі, підвищує самооцінку, зміцнює віру себе та свої сили, і ще багато чого корисного. Для кожного він відіграє свою роль: деякі вважають його своїм хобі, для інших він є головним прибутком, а є люди, для яких заняття спортом є маленькою перемогою над собою. От саме з одним із них ми й познайомились.
Страница: 1 2 3  ...  708      | следующая