Новости

Людям про людей 

  • Захищаючи Україну від ворога, він отримав пора­нення і контузії, але не втратив оптимізму та віри в перемогу. Бо завжди був і є патріотом своєї країни та щиро вболіває за її долю та незалежність. Про свій шлях на війні у батальйоні «Айдар» і новий день народ­ження розповідає наш земляк 34-річний Костянтин Фесан.
  • Кожному з нас дово­дилося звертатися до лі­карів: чи то були пробле­ми з власним здоров’ям, чи захворіли рідні. І що­разу ми чекаємо, що хво­роба відступить і ми по­вернемося до звичного нам життя, звичайно ж, довіряючи лікарю... Наталія Анатоліївна Гарячун працює у талалївській лікарні з липня 2015 року. Лікар-невропатолог, завідувачка невро­логічним відділенням
  • Наталія Кривоніс з Пекарева обслуговує 9 підопіч­них, ще одна людина подала документи. У селі 2 со­ціальні робітники і всі, хто потребує їхньої допомоги, не обділений увагою соціальної служби. Найстаршій бабусі 92 роки. Наталія каже, що всі бабусі намагаються її не за­вантажувати, самі можуть на городі дати лад, іноді приїжджають діти, які проживають у Сосниці, Києві, Сумах, є і в росії.
  • Чи задумувався хтось із вас, вельмишановні читачі, що потрібно зробити, щоб отримати найвищу відзнаку держави - Герой України?.. Навіть важко уявити що. А всезнавець Інтернет пише: «Звання Герой України - державна нагорода України, найвищий ступінь відзнаки в Україні, що надається громадянам України за здійснення визначного героїчного вчинку або
  • Серед високих дерев, серед сільського дорогинського роздол­ля підростала чорнява та блакитноока Надія. Біда для хлопців, єдина помічниця матері-одиначки. Вчилася добре, тож мріяла вступити у технікум торгівлі. Тямущу Надію після школи взяли продавчинею у місцевий магазин «Сільпо».
  • Cтарший солдат Сергій Зеленько із Монастирища загинув 18 липня на Луганщині. Він мріяв повернути­ся з перемогою, та артилерійський обстріл російських окупантів обірвав його життя. Про героїчного захис­ника розповіли його мама Галина Олексіївна та сестра Ольга.
  • З 28 липня по 8 серпня у китайському місті Ченду тривали головні студентські спортивні змагання - Всесвітня літня універсіада серед семи тисяч студентів-спортсменів 900 університетів зі 115 країн світу у 18 видах спорту. Збірну команду України представляв 61 студент з 28 закладів вищої освіти з 15 областей. Змагалися у 10 видах спорту: лег­ка атлетика
  • Прилучанка Тетяна Шеремок - гарний досвідчений педагог, голова громадської організації «Бджолярі Прилуччини», господиня етнопасіки «ДиВоМЕД». Бджола­ми вона займається вже 13 років. Невтомна працівниця з творчою і романтичною ду­шею, Тетяна пішла далі звичайної пасіки і турботи про цих Божих комах - вона створила в своїй садибі оазис зеленого туризму.
  • Оксана Нестеренко з Коропа разом зі своїми доньками Маргаритою та Діаною рік тому зважилися на відчайдушний крок: виїхали у чужу країну. Як зустріла коропчанок далека Німеччина і про державну мову, ко­тра все ж таки має велике значення, - у нашій розмові з дівчатами під час їхніх кількаденних канікул в Україні
  • Про що говорять бджоли, коли збирають нектар, які мелодії наспівують, коли повертаються до вулика, знають не лише чоловіки, котрі займаються пасікою. Пізнати таємничу мову божих комах, почути їхню пісню можуть і представниці чарівної статі. Про незвичайну жінку, її захоплен­ня читайте у матеріалі. На знімку - Валентина Миколаївна Чусь із Оболоння.
Страница: 1 2 3  ...  818      | следующая