
Захищаючи Україну від ворога, він отримав поранення і контузії, але не втратив оптимізму та віри в перемогу.
Бо завжди був і є патріотом своєї країни та щиро вболіває за її долю та незалежність. Про свій шлях на війні у батальйоні «Айдар» і новий день народження розповідає наш земляк 34-річний Костянтин Фесан.

Кожному з нас доводилося звертатися до лікарів: чи то були проблеми з власним здоров’ям, чи захворіли рідні. І щоразу ми чекаємо, що хвороба відступить і ми повернемося до звичного нам життя, звичайно ж, довіряючи лікарю... Наталія Анатоліївна Гарячун працює у талалївській лікарні з липня 2015 року. Лікар-невропатолог, завідувачка неврологічним відділенням

Наталія Кривоніс з Пекарева обслуговує 9 підопічних, ще одна людина подала документи. У селі 2 соціальні робітники і всі, хто потребує їхньої допомоги, не обділений увагою соціальної служби. Найстаршій бабусі 92 роки. Наталія каже, що всі бабусі намагаються її не завантажувати, самі можуть на городі дати лад, іноді приїжджають діти, які проживають у Сосниці, Києві, Сумах, є і в росії.

Чи задумувався хтось із вас, вельмишановні читачі, що потрібно зробити, щоб отримати найвищу відзнаку держави - Герой України?.. Навіть важко уявити що. А всезнавець Інтернет пише: «Звання Герой України - державна нагорода України, найвищий ступінь відзнаки в Україні, що надається громадянам України за здійснення визначного героїчного вчинку або

Серед високих дерев, серед сільського дорогинського роздолля підростала чорнява та блакитноока Надія. Біда для хлопців, єдина помічниця матері-одиначки. Вчилася добре, тож мріяла вступити у технікум торгівлі. Тямущу Надію після школи взяли продавчинею у місцевий магазин «Сільпо».

Cтарший солдат Сергій Зеленько із Монастирища загинув 18 липня на Луганщині. Він мріяв повернутися з перемогою, та артилерійський обстріл російських окупантів обірвав його життя. Про героїчного захисника розповіли його мама Галина Олексіївна та сестра Ольга.

З 28 липня по 8 серпня у китайському місті Ченду тривали головні студентські спортивні змагання - Всесвітня літня універсіада серед семи тисяч студентів-спортсменів 900 університетів зі 115 країн світу у 18 видах спорту. Збірну команду України представляв 61 студент з 28 закладів вищої освіти з 15 областей. Змагалися у 10 видах спорту: легка атлетика

Прилучанка Тетяна Шеремок - гарний досвідчений педагог, голова громадської організації «Бджолярі Прилуччини», господиня етнопасіки «ДиВоМЕД». Бджолами вона займається вже 13 років. Невтомна працівниця з творчою і романтичною душею, Тетяна пішла далі звичайної пасіки і турботи про цих Божих комах - вона створила в своїй садибі оазис зеленого туризму.

Оксана Нестеренко з Коропа разом зі своїми доньками Маргаритою та Діаною рік тому зважилися на відчайдушний крок: виїхали у чужу країну. Як зустріла коропчанок далека Німеччина і про державну мову, котра все ж таки має велике значення, - у нашій розмові з дівчатами під час їхніх кількаденних канікул в Україні

Про що говорять бджоли, коли збирають нектар, які мелодії наспівують, коли повертаються до вулика, знають не лише
чоловіки, котрі займаються пасікою. Пізнати таємничу мову божих комах, почути їхню пісню можуть і представниці чарівної статі. Про незвичайну жінку, її захоплення читайте у матеріалі. На знімку - Валентина Миколаївна Чусь із Оболоння.