
Чорнорізькі волонтери виготовили і передали захисникам 18 маскувальних сіток загальною довжиною біля 400 метрів, а також 220 пар в’язаних шкарпеток і багато килимків-сідушок. Ніщо так не проявляє сутність людей, як важкі часи... Колись давно, навіть не пам’ятаю джерела, прочитала цю фразу, і чомусь вона закарбувалася назавжди. Страшні часи, як лакмус, проявляють найкращі людські якості, прагнення до миру

Чудеса на світі бувають. Адже як пояснити той факт, що Антоніна Максимівна дивом вирвалася з Бахмута неушкодженою. А ще по ній цілилися двоє снайперів, стріляли, але не влучили. Бабуся впевнена, що Бог був на її стороні.

4 лютого у Петра Володимировича мав бути день народження - 58 років. Обіцяв доньці, що, можливо, приїде додому, відпустять на ротацію, мріяв побачити внученя. Але не дожив боєць до свого дня народження всього три дні. Додому повертався він уже Героєм на вічний спочинок. Ось така коротка бойова дорога. На фронті - усього тиждень, за який довелося побачити, яким є пекло на землі.

24 лютого, після повномасштабного вторгнення росії в Україну, наше життя розділилося на «до» і «після». В нашу повсякденну лексику непомітно увійшов і став широковживаним вислів «це було ще до війни». До війни у кожного з нас були свої плани, які перекреслила російська навала.

Масштабне вторгнення Росії в Україну спричинило десятки тисяч смертей і поранень, руйнування громадської інфраструктури, і змусило мільйони українців залишити свої будинки в пошуках безпеки. Саме діти та жінки становлять більшість українців, які шукали і знайшли порятунок за кордоном.

Уже рік, як вільний і непереможний народ показує усьому світу - Україна єдина і незламна! Наші мужні воїни титанічними силами боронять рідну землю від ворожої орди . В тилу кожен, від мала до велика, робить щось для Перемоги. І Сосниччина активно бере участь у її прискоренні. В селі Конятин, починаючи з 9 січня, люди щодня біжать до місцевого клубу. Але не на

Навряд чи хто здатен здивуватися зображенню молодої жінки з букетом квітів. Щирий подив може викликати той факт, що всі квіти у цьому букеті з шоколаду й зроблені нею власноруч. Знайомтеся – певно, перша шоколатьє на Городнянщині – Анна Герасименко.

Сьогодні кожен заклад громадського харчування має бар, а з ним і людину, яка розуміє всі тонкощі кожного напою – бармена. Ніхто ніколи не думав, яка це клопітка і творча робота? 23-річний ніжинський бармен Колесник Євгеній розповів про досвід, переваги й недоліки своєї роботи…

Доля прилучанина Володимира Івановича Мальцева так чи інакше пов’язана з літаками. Ще десятирічним він почав займатися в гуртку міської станції юних техніків у педагога Володимира Семеновича Никоненка і зробив вітрильник. Але чомусь на вітрильниках не затримався, і питання «море» чи «небо» вирішилося само собою - перейшов на літаки.
Двічі він намагався вступити до Харківського авіаційного інституту на факультет, де навчають авіаконструкторів

Успішна підприємиця після повномасштабного вторгнення Росії в Україну спочатку залишалася в Чернігові. Але одного дня вибухова хвиля чергового прильоту в мікрорайон вулиці Захисників України вибила всі шибки в квартирі. Далі обстріли не припинялися, тож Валентина з донькою Лізою та ще дві подруги жінки вирішили виїжджати з Чернігова.