Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Ведмеді не виходять із лігва, тигри з’їдають менше м’яса: так переносять спеку у Менському зоопарку

Ведмеді не виходять із лігва, тигри з’їдають менше м’яса: так переносять спеку у Менському зоопарку

Ведмеді не виходять із лігва, мавпи не випускають своїх діток до відвідувачів, тигри з'їдають на 5 кілограмів менше м'яса, ніж зазвичай. Так переносять спеку мешканці Менського зоопарку. Найважче зараз хутровим звірям.За словами директорки Менського зоопарку Зінаїди Максименко, уменшили м’ясо, збільшують зелену траву. Косять її працівники щоденно по дві тонни. Тварини потребують і сухого корму, але набагато менше. Тигри, леви, носухи, дрібні хижі тварини зараз їдять менше як м’ясних, так і інших продуктів.

«Наприклад, тиграм м’яса давали взимку 7-8 кілограмів, то зараз у нас вистачає 3 кілограми на день. Більше самі не їдять, більше п’ють водички».

Поливаємо вранці і ввечері, каже співробітниця зоопарку Надія Топчієва, щоб тварині не було жарко. Ведмедів поливаємо, Барні у нас завжди купається, левів також поливаєм. І водичка їм змінюється кожен раз. Усіх поливаємо. Флінт у нас є дуже гарна пташка, її також пирскаємо.

«Нашим працівникам не легко в таку спеку працювати з тваринами. І той самий пил, і ті ж самі запахи від тварин. Треба в них щодня прибирати й не один раз. У спеку прибираємо і зранку і ввечері. І погодувати треба, частіше водички дати», – каже Зінаїда Максименко.

У зоопарку близько тисячі тварин 135 видів. Доглядають за ними 45 працівників.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Менський зоопарк, зоопарк, тварини, Зінаїда Максименко, UA: Чернігів

Добавить в: