школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима

KIA


Новости

Город и регион 

  • Сальмонельозу у піцерії мережі «Базис» на проспекті Перемоги у Чернігові не виявили. Такі результати перевірки, яку там проводила Держпродспоживслужба з 6-го до 15-го березня. Інспектори відбирали для аналізу зразки продукції, змиви з рук персоналу та обладнання.
  • В преддверии президентских выборов журналисты пишут не только о политических пристрастиях кандидатов, но и об их повседневной жизни вне политики
  • Преступление было зарегистрировано вчера, 21 марта. Именно тогда местная жительница города Бахмач в Черниговской области сообщила об изнасиловании своей малолетней дочери. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Черниговской области.
  • Суд встановив, що на території Мохнатинської сільської ради Чернігівської області знаходяться об'єкти нерухомості: зерносклад, стара майстерня, кузня, пункт технічного обслуговування, склад запчастин, лазня, амбулаторія, якими протягом значного часу ніхто не користується та фактично є безхазяйними. За оцінкою експерта їхня вартість складає 32,4 млн грн.
  • Під час несення служби група реагування патрульної поліції виявила вщент розбите авто, яке протаранило паркан. Водій легковика ВАЗ-21013 знехтував правилами дорожнього руху та сів за кермо напідпитку, що і стало причиною дорожньо-транспортної пригоди.
  • Американська телекомпанія CNN кожного року складає рейтинг кращих туристичних міст різних країн світу. Цього-річ до рейтингу 11 кращих туристичних місць України увійшов і Чернігів - на восьмому місці. Очолює цей рейтинг так звана культурна столиця України -Львів.
  • 31 марта страна изменится, а в какую сторону – зависит только от явки избирателей. Об этом основатель ОППОЗИЦИОННОЙ ПЛАТФОРМЫ — ЗА ЖИЗНЬ Юрий Бойко сказал журналистам в пятницу, 22 марта.
  • Ще наприкінці минулого року в Прилуках відбулася презентація проекту «Будівництво інженерних споруд та благоустрій (поліпшення технічного стану) річки Удай в межах м. Прилуки», ініціаторами якого виступили голова Прилуцької міської організації Аграрної партії, депутат міської ради Микола Рожко, депутати міської ради Олександр Козик та Артем Рожко.
  • В найближчі чотири роки Куликівська ОТГ планує реформувати мережу освітніх закладів на території громади. План вже розробили, цілі намітили – залишилося реалізувати. «Децентралізація: реформування освіти на місцевому рівні» – проект, який проводила громадська організація Центр «Доброчин» у 5 пілотних областях: Чернігівській, Волинській, Херсонській, Одеській та Луганській.
  • Міжшкільні ресурсні центри вже незабаром замінять існуючі навчально-виробничі комбінати. Вони допомагатимуть учням визначатися з профілем навчання. У них проводитимуть профорієнтаційні заходи та професійні гуртки. Але головне нововведення – центри будуть спрямовані на забезпечення ресурсами навчання в школах.
Страница: 1 2 3  ...  5719      | следующая