Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Два «золота», два «срібла» і «бронза» – чернігівські військові повернулися з «Ігор Нескорених»

Два «золота», два «срібла» і «бронза» – чернігівські військові повернулися з «Ігор Нескорених»

Дві золоті, дві срібні і одну бронзову медаль привезла чернігівська збірна з «Ігор Нескорених». Всеукраїнські змагання військовослужбовців, що отримали травми на війні, пройшли у Черкасах. У дев'яти дисциплінах, серед яких штовхання ядра, жим лежачи, веслування на тренажерах, змагалися понад 130 спортменів.Олександр Гавриленко – член національної збірної «Ігри воїнів». За два місяці він полетить до США. Зараз готується до цих змагань, тренується через день по три години у спортивній залі. На всеукраїнських «Іграх Нескорених» вижав 150 кілограмів, при власній вазі у 88. І це принесло йому срібну медаль.

«Ці змагання були, як показати результат тренувань. Тобто, показати свій максимум у жимі лежачи. На цих змаганнях ми показали все, на що ми здатні у даний момент у процесі тренування».

Дві медалі виборов Владислав Шатіло – ветеран війни на Сході, який під час боїв втратив ногу. «Золото» за жим лежачи у 120 кілограмів, і «срібло» за веслування на тренажері.

«Результатом своїм не задоволений, тому що не взяв 125 кг. За чотири тижні тренувань планував на п'ять кілограмів підвищити результат. Не вийшло у зв’язку з тим, що я понизив категорію, тобто чотири кілограми. Я скинув і виступав до 72 кг. І там би 120 кілограмів до перемоги вистачило б. І друге місце у веслуванні на тренажері».

Владислав Шатіло увійшов також до національної збірної міжнародних змагань «Ігри воїнів». У вересні у США змагатимуться військовослужбовці і ветерани, які отримали поранення на війні. Часу, каже Владислав, залишилось мало, тому тренування проводять інтенсивні.Джерело: "Суспільне Чернігів", ТК "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ігри Нескорених, військові, медалі, UA: Чернігів

Добавить в: