Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Співробітник прокуратури їздив по місту під градусом і стріляв із пістолета? (відео)

Співробітник прокуратури їздив по місту під градусом і стріляв із пістолета? (відео)

«Завгосп прокуратури області їздив за кермом п’яний та погрожував людині пістолетом». 10 червня така новина з’явилася на місцевому Інтернет-ресурсі.Журналісти повідомили, що дізнались про таке:

«Вночі патрульні затримали начальника відділу матеріально-технічного забезпечення та соціально-побутових потреб прокуратури області Сегрія Коржоса. Він кермував автівкою напідпитку, а перед цим погрожував молодику пістолетом. Подія сталася у Чернігові по проспекту Миру, 80 близько опівночі. Товариш Коржоса вдарив хлопця, віком близько 25 років, шваброю. Сам Коржос здійснив постріл вгору із травматичного пістолета. Згодом, патрульні затримали автівку Audi Q-5 із Сергієм Коржосом за кермом. Його доставили до відділку і під час огляду лікаря було встановлено, що прокурор кермував автівкою напідпитку».

Вже в понеділок на брифінгу начальник управління патрульної поліції Олександр Леонов підтвердив подію.

Олександр Леонов, начальник управління патрульної поліції Чернігова: «Співробітниками патрульної поліції дійсно складений протокол за статтею 130 частини 1 на співробітника обласної прокуратури».

Проте, на питання журналістів, чи використовував пістолет співробітник прокуратури, правоохоронці змовчали.

Олександр Леонов: «Я про це нічого не знаю».

Едуард Альохін, очільник ГУНП: «По всім обставинам проводиться перевірка. Зараз зарано роботи якісь висновки, тому що ситуація там неоднозначна. Патрульна поліція в межах своєї компетенції склала протокол по статті 130. Факт є, він не підлягає сумніву».

На сайті обласної прокуратури одразу після публікації в ЗМІ з’явилось повідомлення:
«З метою підтвердження чи спростування можливої протиправної поведінки працівника прокуратури області наказом прокурора Чернігівської області від 10.06.2017 призначено службове розслідування».

Сам же фігурант справи вже не вперше засвітився у місцевих ЗМІ. Минулого року завгосп будував маєток у природоохоронній зоні в селі Клочків Чернігівського району на самісінькому березі річки Снов. Втім на заваді грандіозним будівельним планам прокурорського завгоспа стала місцева громада та активісти.

Читайте також: Сирітська хатинка прокурорського завгоспа

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сергій Коржос, завгосп прокуратури, «Дитинець»

Добавить в: