Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Яким буде опалювальний сезон для чернігівців?

Яким буде опалювальний сезон для чернігівців?

Яким буде бюджет Чернігова наступного року, багато в чому залежить від державного. Під час червневої сесії міської ради Владислав Атрошенко закликав депутатів та депутаток бути активнішими в житті громади. Зокрема звернутися до своїх партійних колег у Верховній Раді з приводу бюджету України 2022.

Враховуючи, що роботи над документом і законопроектами, котрі на нього впливають, вже триває, а нардепи від міста та області Чернігова просить не забувати про інтереси громад, що їх обирали.За словами міського голови Чернігова, вже декілька років бюджет країни не розглядається як документ стимулюючий економіку і такий, що має значення для розвитку держави у наступному році.

Зокрема, за словами Атрошенка, знову є пропозиції забрати акцизи з місцевих бюджетів до державного. Нагадаємо, минулого року, зокрема і завдяки активній позиції очільника Черінігова, Асоціації міст вдалося домогтися, щоб акцизи залишилися на місцях.

Підняв перед депутатами і підлеглими міський голова ще одну гостру проблему, що стосується проєктів договорів газопостачання теплогенеруючих підприємств з «Нафтогаз Трейдинг». За словами Атрошенка, виходу нема, їх треба підписувати, адже без цього опалювальний сезон не розпочнеться.

Нагадаємо, 20 травня міста України опинилися без гарячого водопостачання, оскільки Уряд не продовжив термін дії покладення спеціальних обов’язків для ТКЕ і відкрив ринок газу, до котрого теплогенеруючі компанії країни були не готові.

Міський голова не одноразово озвучував цю проблему, і дивлячись на проєкти договорів, за його словами, ситуація потребує роз’яснення людям, враховуючи, що має змінитися графік платежів, оскільки теплогенеруючі підприємства матимуть жорсткі стосунки з постачальником блакитного палива зі штрафами і пенями.

Попри те, що від цього залежить опалювальний сезон і тепло в оселях десятків тисяч містян та містянок муніципалітет не матиме технічної можливості допомогти.

Владислав Атрошенко доручив профільному заступнику і підприємствам пояснювати ситуацію споживачам, надати графіки оплати і те, як змінилася ціна газу за новими договорами.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: газ, опалення, Владислав Атрошенко, «Дитинець»

Добавить в: