Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Спекотний сезон у розпалі. Рятувальники проводять профілактичні рейди на пляжі

Спекотний сезон у розпалі. Рятувальники проводять профілактичні рейди на пляжі

Спекотний сезон у розпалі і міський пляж «Золотий берег» повниться людьми. Навіть у будні дні охочих скупатись у річці вистачає. Серед них як поодинокі відпочивальники, так і сім’ї з дітьми.



За безпекою пильно слідкують рятувальники. Аби убезпечити чернігівців від небезпеки потопельництва, вони щорічно проводять профілактичні рейди на пляжі та нагадують людям про правила поводження на воді.

Для безпечного відпочинку на міському пляжі «Золотий берег» створені всі умови: зона для купання огороджена буйками, а дно перед відкриттям сезону обстежили водолази. Щодня з 10-ї години ранку і до 7-ї вечора тут чергують рятувальники.

Профілактичні рейди у купальний сезон влаштовують кожного тижня. Проте багато залежить і від самих відпочивальників та дотримання ними правил безпеки.

Торік в нашому регіоні рятувальники зафіксували 6 випадків загибелі людей на воді, з яких одна дитина. Цьогоріч обійшлось без жертв. За даними головного управління ДСНС у Чернігівській області, надзвичайних подій з початку купального сезону на міському пляжі не зафіксовано.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: рятувальники, пляжний сезон, відпочинок, безпека, «Дитинець»

Добавить в: