Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові відбувся конкурс імені Лева Ревуцького

У Чернігові відбувся конкурс імені Лева Ревуцького

Ілля Проценко вихованець музичної школи мистецтв при чернігівському фаховому музичному коледжі імені Левка Ревуцького. Він один із лауреатів Всеукраїнського конкурсу, що відбувся в Чернігові на базі музичної школи №1 імені Вільконського.Ольга Астаф’єва, директорка Чернігівської музичної школи №1 ім. С. Вільконського: «Традиційно він проводиться через рік. Цього року з об’єктивних причин, тому що пандемія, дистанційне навчання і таке інше, він був не такий численний».

Участь у конкурсі взяли близько 30 вихованців музичних закладів із 5 областей України. І як відзначили члени журі, що всі вони володіють достатньо високим рівнем виконання, незважаючи на свій вік.

На престижність конкурсу імені Ревуцького відтепер впливає і інструмент, на якому мають грати учасники та учасниці конкурсу. У Чернігові це концертний рояль Steinway & Sons. Придбали його наприкінці минулого року за 4,5 мільйони гривень, за кошти міського бюджету.

Зниження захворюваності на Covid-19 дало можливість цей конкурс не лише провести, а й зробити це офлайн. Цей фактор для багатьох музикантів став вирішальним, зважаючи на понад 1 рік перерви, коли вони могли грати для публіки, тільки виходячи в онлайн.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: конкурс Ревуцького, музична школа, «Дитинець»

Добавить в: