Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Без засобів пожежогасіння та рятувальних постів: профілактичний рейд ДСНС на Голубих озерах

Без засобів пожежогасіння та рятувальних постів: профілактичний рейд ДСНС на Голубих озерах

Кінець першого місяця літа – показники термометрів б’ють рекорди, і все більше людей намагаються врятуватися від спеки на природі. У той час, як для фахівців ДСНС, це збільшення ризику, що рятувати доведеться середовище або ж самих відпочиваючих, але вже від стихії.Цими вихідними ряд профілактичних рейдів служби, які безпосередньо стоять на варті безпеки, продовжили на еко-комплексі «Голубі озера». Місцевості, куди приїздять тисячі туристів не лише з області, а й з різних куточків країни.

Віталій Дасюк, начальник відділу нормативно-технічної роботи УДСНС України в області: «Під час проведення профілактичного рейду виявлено ряд порушень правил пожежної безпеки та правил поведінки на водних об’єктах. Зокрема, територія еко-комплексу не забезпечена первинними засобами пожежогасіння, на пляжах відсутні рятувальні пости та відсутні місця для забору води пожежно-рятувальною технікою. Також на території еко-комплексу збудовані будинки, відстань від яких до лісового масиву не витримано».

Тому люди тут мають бути вдвічі обачнішими та обережнішими, як загалом в усіх екосистемах, не розводити багаття, не кидати сірники та недопалки, а коли зберігається найвищий 5-й рівень пожежної небезпеки, утриматися від поїздок.

Що стосується води, то купатися рятувальники рекомендують лише у спеціально обладнаних і дозволених місцях, не плавати наодинці, на далекі відстані чи довше 20 хвилин.

Віталій Дасюк, начальник відділу нормативно-технічної роботи УДСНС України в області: «Основними причинами загибелі людей на водних об’єктах є купання в необладнаних місцях, у нетверезому стані, пустощі дітей на воді та перебування без нагляду дорослих. Для того, щоб уникнути трагедій під час відпочинку, необхідно завжди дотримуватися елементарних правил безпеки».

Через недотримання цих простих правил, від початку року на водоймах області загинуло 13 людей, серед яких і одна дитина. По Україні ця цифра, лише за літній період, сягає понад півтори сотні осіб.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Голубі озера, безпека, ДСНС, Віталій Дасюк, «Дитинець»

Добавить в: