Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Укріплюють і утеплюють: триває остання черга капітального ремонту 9-поверхового корпусу 1-ї лікарні

Укріплюють і утеплюють: триває остання черга капітального ремонту 9-поверхового корпусу 1-ї лікарні

Будівля 9-поверхового палатного корпусу першої лікарні, як і більшість споруд радянського періоду, вона була енергозатратною та далекою від сучасних стандартів будівництва. Нині ж на прикінцевому етапі капітального ремонту і утеплення. Роботи тут почали у 2018 році і станом на початок літа 75% із них уже виконано.В’ячеслав Почеп, начальник Управління капітального будівництва: «За минулі 3 роки змогли більшу частину будівлі відпрацювати. На сьогоднішній час ми виконуємо роботи по укріпленню будівлі металевими тяжами, тому що вона має досить велику проблематику в частині сходової клітини. А після того, як ми закінчимо все це, будуть підписані акти на приховані роботи, ми почнемо утеплення останньої частини будівлі».

За словами В’ячеслава Почепа, стіни укріплюють там, де були чималі тріщини і руйнувалася сама конструкція. Далі їх обшиють і пофарбують, як і решту фасаду, відповідно до дизайнерського рішення.

Крім того, в рамках проєкту у приміщенні оновили 700 кв. м перекриття, зробили зливово-водовідведення, а також замінили частину вікон, що відпрацювали свій термін експлуатації.

Враховуючи перерахунок цін, загалом ремонт обійдеться у 21 мільйон 340 тисяч гривень, 11 мільйонів з яких – кошти за останню ¼ частину всього будівництва.

В’ячеслав Почеп, начальник Управління капітального будівництва: «На сьогоднішній день видатки, які є в міському бюджеті на цю будівлю, десь близько 9 мільйонів 150 тисяч. Договірна ціна на цей рік складає 8,8 мільйонів, тому десь 2,5 мільйони нам не вистачає на цей рік, і скоріше за все ми будемо закінчувати об’єкт в наступному році».

Термомодернізація бюджетних закладів у місті вже показала свою ефективність. Зокрема у цьому медзакладі чекають не меншого результату, ніж у пологовому будинку. І після утеплення, і облаштування теплопунктів у палатах і кабінетах стало значно тепліше, а витрати на комунальні послуги скоротилися майже вдвічі.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: утеплення, укріплення, лікарня №1, В’ячеслав Почеп, «Дитинець»

Добавить в: