Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівські рятувальники 3 дні на тренінгу покращували вміння з підготовки службових собак

Чернігівські рятувальники 3 дні на тренінгу покращували вміння з підготовки службових собак

Чернігівські рятувальники взяли участь у тренінгу з підготовки службових собак. Заняття в подібному форматі відбувалися вперше, повідомляють у пресслужбі відомства. Складалися вони з трьох частин: перший етап теоретичний, далі показові виступи і змагання.Заняття проводив досвідчений тренер, чемпіон з мондьорингу і тренер збірної України.

Віталій Голота, кінолог, тренер збірної України з мондьорингу: «Мы работаем по международной программе мондьоринг. Эта программа является программой подготовки полицейских собак. Поэтому, я надеюсь, что те знания за годы обучения наших собак по этой программе помогут также ведомственным специалистам улучшить работу своих собак. Также наша программа будет полезна для собак, которые занимаются спасательной службой, потому что данная подготовка позволяет разобрать все моменты возбуждения, контроля, что очень важно для собак, которые должны быть сосредоточенные на поиске человека».


У заході взяли участь не лише фахівці ДСНС, а й кінологічного центру Нацполіції та любителів. В практичній частині продемонстрували навички пошуку людей, показові виступи зі слухняності та спритності, пошук вибухівки, зброї, наркотиків, людей, а також затримання порушників. У тренінгу переймали передові методики тренування собак.

Валентин Бордаков, начальник пошуково-рятувального відділення: «Як правильно зробити нашу роботу з собаками набагато краще, правильно сконцентрувати їх увагу на собі, – це нам допоможе у рятуванні людей з надзвичайних ситуацій. Тому що наша задача завжди фіксується на тому, щоби ми могли якомога швидше знайти людину, а наша собака повинна на всі 100% довіряти нам».

Навчання тривали 3 дні. По їх закінченню всі отримали сертифікати.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: тренінг, підготовка, службові собаки, мондьоринг, Віталій Голота, Валентин Бордаков, «Дитинець»

Добавить в: