• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Депутати Седнівської громади всупереч рішенню громадського обговорення затвердили старосту Макишина


Радио

Депутати Седнівської громади всупереч рішенню громадського обговорення затвердили старосту Макишина

Всупереч думці людей, незважаючи на громадські обговорення, депутати Седнівської громади за поданням «Нашого краю» затвердили старосту в село Макишин, котрого на зборах підтримали лише 8 людей з майже сотні присутніх.Перед початком сесії люди з Макишина заходять в залу. Кажуть, приїхали, щоб висловити не лише свою думку, а й односельців.

Вже на сесії Седнівський голова доповів про рішення обговорення в Макишені, куди прийшла третина людей, які проживають в громаді. 69 з присутніх там підтримали кандидатуру Геннадія Шанойла. Але, коли на сесії Седнівської громади його поставили на голосування, потрібної кількості голосів не знайшлося для затвердження рішення.

Депутат Седнівської громади від Макишина каже, бачить лише одне пояснення, чому частина його колег, незважаючи на думку мешканців, так активно хочуть просунути на посаду старости свою людину.

Максим Богачов, депутат Седнівської громади («Слуга народу»): «На мою думку, така ситуація з старостою виникла, тому що Макишин це другий центр нашої Седнівської ОТГ. Макишин у нас розташований на березі річки Снов. І багато у нас ще спірних питань по землі, і це приваблює опонентів».

Під наглядом свого партійного боса депутати «Нашого краю», незважаючи на думку громади, голосують проти пропозиції відкласти розгляд до підписання Президентом України закону, згідно якого процедура затвердження старост чітка, без врахування позицій людей неможна.

Врешті, пропозиція не підтримана. «Наш край» наполягає, потрібно голосувати їхню кандидатуру.

Коли на голосування мають поставити кандидатуру Григорія Кряжа, що не знайшов необхідної підтримки серед громади, люди проти і блокують продовження засідання.

Голова Седнівської громади пообіцяв, що ветує рішення про кандидатуру Григорія Кряжа на пост старости Макишина. Після цього сесію продовжили. Врешті, депутати таки більшістю голосів підтримали свого висуванця.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Макишин, Седнівська громада, староста села, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект